Susitikimas LR Ekonomikos ir Inovacijų ministerijoje

Šiandien LR Ekonomikos ir Inovacijų ministerijoje įvyko susitikimas su asocijuotų struktūrų verslo atstovais. Susitikimo metu aptartos esminės problemos, kurios kelia didelį susirūpinimą ir iššūkius mūsų šalies ekonomikai – pramonės užsakymų mažėjimas vidaus rinkoje ir krentantis eksportas, kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas, investicijų į Lietuvą mažėjimas, palūkanų normų augimas ir mokesčių reformos galimos pasekmės.
Ministrė Aušrinė Armonaitė kalbėjo apie pramonės gaivinimą iš ES ir RRF fondų, apie iniciatyvą koreguoti mokesčių reformą. Visi verslo atstovai pozityviai vertino ministrės racionalius pasiūlymus ir sprendimus Vyriausybėje ir skatino ieškoti galimybių akseleruoti gęstančią Lietuvos ekonomiką, ieškant naujų galimybių, o ne užkraunant dar didesnę naštą verslui bei verslą vykdantiems individualiems asmenims.
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevicius iškėlė klausimą ir dėl esminių pokyčių karinės pramonės sektoriuje, kur jau šiuo metu užsienio investuotojai aktyviai domisi galimybėmis gamybą vykdyti Lietuvoje. Aptarti ir būtini pokyčiai Lietuvos įstatyminėje bazėje, kurie užtikrintų galimybes pritraukti investicijas ir tapti konkurencinga šalimi šiai pramonės šakai vystyti, nes šiuo metu investuotojai iš šio didelio pramonės sektoriaus Lietuvą apeina dėl dabartinio reglamentavimo.
Dėkojame ministrei Aušrinei Armonaitei ir LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija komandai už organizuotą susitikimą ir vedamą konstruktyvų dialogą su verslu!