Rūmų ekspertai

Linas Armalys, „Credital verslui“ vadovas

Ekspertinis sritys: smulkių ir vidutinių įmonių finansavimas, finansavimo šaltiniai ir būdai: verslo paskolos, faktoringas, atsiskaitymo garantija. Verslo plėtra.

Konsultacijos skiriamos: jaunų, nedidelių ar vidutinių įmonių atstovams, kurie ieško finansavimo verslo plėtrai ar apyvartinėms lėšoms papildyti. Taip pat tiems, kurie domisi alternatyviomis verslo finansavimo priemonėmis kaip faktoringas ar atsiskaitymo garantija.

Apie Liną Armalį: L. Armalio įkurta ir vadovaujama įmonė „Credital verslui“ siekia padėti smulkiojo ir vidutinio dydžio įmonėms sėkmingai augti, teikdama lanksčius verslo finansavimo sprendimus greitai ir paprastai. Prieš įkurdamas „Credital verslui“ L. Armalys 2007 – 2015 m. dirbo „Swedbank“ banke. Jis vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui Baltijos šalių grupės produktų padalinyje ir Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-aisiais metais už sėkmingą verslo linijos vystymą buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju. 2005 – 2006 m. L. Armalys dirbo verslo sprendimų projektų vadovu įmonėje „Bitė Lietuva“. 2003 – 2005 m. Maskvos Lomonosovo universitete (Rusija) L. Armalys su pagyrimu gavo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. 1998 – 2002 m. Vilniaus universitete įgijo Komunikacijos bakalauro laipsnį.

Audrius Zabotka, verslo finansavimo ekspertas.

Ekspertinės sritys:

 • Verslo pradžios ir/ar plėtros finansavimas, subsidijos, HORIZON EUROPE programos;
 • Finansinių įsipareigojimų optimizavimas, restruktūrizavimas bei refinansavimas;
 • Mediacija tarp verslo subjektų ir finansuotojų/kreditorių;
 • Verslo pardavimas ar įsigijimas;
 • NT projektų vystymas bei finansavimas.

 

Audrius Zabotka – Lietuvos verslo angelų tinklo LITBAN steigėjas, ilgametis UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) komandos narys (vadovas, valdybos narys), tarptautinės finansų institucijų asociacijos (AECM) direktorių valdybos narys, Europos Komisijos ekspertas.

Audrius Zabotka dalyvauja verslo valdymo, plėtros, restruktūrizavimo, pardavimo procesuose kaip investuotojas, akcininkų įgaliotas atstovas (prokuristas), vadovas.

Ilgametė ir ekspertinė p. Zabotkos patirtis (linkas: https://www.linkedin.com/in/audrius-zabotka-7200601/ ).

Asta Trapulionienė, tarptautinės strateginės marketingo agentūros „DigiAstrum“ vadovė, prekinių ženklų/paslaugų kūrimo, vystymo ir išvedimo į užsienio rinkas ekspertė.

Ekspertinės sritys:

 • Konsultavimas tarptautinio/vietinio marketingo projektų valdymo klausimais.
 • Žinomumą ir pelningumą didinančių strateginių marketingo/pardavimo planų kūrimas, valdymas.
 • Žaliojo, tvariojo marketingo strategijos, tvarių produktų kūrimas ir vystymas.
 • Prekinio ženklo/paslaugos kūrimas, vystymas, tarptautinis įvedimas. Brandingas/rebrandingas.
 • Prekinio ženklo/paslaugos kūrimas, vystymas, tarptautinis įvedimas. Brandingas/rebrandingas.
 • Tarptautinės plėtros į užsienio šalis strategijos, šalių marketingo biudžetų kūrimas,valdymas.
 • Internetinės, socialinio marketingo strategijos kūrimas, įgyvendinimas.
 • Strateginių sesijų vedimas aukščiausio lygio bei padalinių vadovams. Koučingo sesijos verslui vystyti. Vadovų mentorystė, mokymai.
 • Partnerių paieška užsienyje (Europa, Baltijos, Skandinavijos šalys, EMEA).

 

Apie Asta Trapulionienę: 27 metų

tarptautinė marketingo patirtis sėkmingų strateginės rinkodaros sprendimų, prekės ženklo vystymo, rebrandingo, užimamos rinkos dalies plėtimo, išvedimo į užsienio rinkas, įmonių efektyvinimo ir pelningumo didinimo srityse.
Vadovavo tarptautinėms marketingo komandoms, buvo atsakinga už regionų marketingą ir plėtrą 45-iose pasaulio šalyse. Rebrandingo ir prekių ženklų kūrimo/brandingo ekspertė, išvystyti 5 rebrandingai – 2 pasauliniai ir 3 tarptautiniai. Net iki 50 % pardavimų augimas bei užimamos rinkos dalies augimas. Patirtis aktyviai vystant tarptautinius distribucinius kanalus bei vykdant pasaulinę plėtrą.
Vienintelė vieno iš NLP įkūrėjų John Grinder sertifikuota trenerė Baltijos šalyse. Pravedė mokymus virš 500 tarptautinių dalyvių. Sertifikuota organizacijų koučerė.
Tarp įmonės klientų: XS Žaislai, Kauno Kranai, Ortopedijos Technika, RNDV Group, Versmė, Audimas, Indeform, Denticija, Bunasta.

Darius Samuolis, konsultavimo ir mokymų įmonės “Ledo Mintys” verslo treneris, bendrasavininkas, profesionalus organizacijų vadovas.

Ekspertinės sritys:

 • Organizacijos verslo modelio rengimas.
 • Tikslų formavimas, strategijos parinkimas pavertimas į užduotis, strateginių rodiklių nustatymas.
 • Atsakomybių organizacijoje paskirstymas, veiklos rodiklių (KPI) nustatymas, bendradarbiavimo principų, struktūros nustatymas.
 • Veiklos planavimas, biudžetų paregimas, priežiūra, atskaitomybė.
 • Pokyčių įgyvendinimas.
 • Vadovo įrankiai – grįžtamasis ryšys, tikslų kėlimas, susitikimai akis į akį, komunikacija, pasitarimų organizavimas. Konsultacijos skiriamos – savininkams, organizacijų vadovams, vadovų komandoms.

 

Apie Darių Samuolį:

Daugiau nei 20 metų vadovo darbo. Didžiausia organizacija – apie 5 tūkstančius darbuotojų. Didžiausia apyvarta – apie 1 milijardą eurų. Sudėtingiausia organizacija – apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai. Parengti dirbti konkrečiose pozicijose daugiau nei 100 aukščiausio lygio vadovų. 14 metų patirtis valdant verslo portfelius. Parengta ir įgyvendinta apie 50 verslo strategijų.

Išsilavinimas – verslo administravimas, teisė, organizacinė psichologija, NLP meistras, sertifikuotas asmeninis ir komandinio ugdomojo vadovavimo („coaching“) specialistas.

Dovilės Končak vadovaujamo darbo patirtis – 7 metai, o tiesioginio darbo su rinkos tyrimais – net 10 metų. Ji taip pat dėstė rinkos tyrimų tema VU, ISM ir Tarptautinėje teisės ir verslo kolegijoje, yra tinklalaidės MR Hackers bendraautorė. Šiuo metu tarp jos atsakomybių yra ir lokalių bei tarptautinių kompanijų konsultavimas tyrimų klausimais, tyrimų dizainų rengimas ir jų tikslingo įgyvendinimo kuravimas. Išsilavinimas – sociologija ir ekonomika.

Pagrindinės domėjimosi ir veiklos sritys Rūmuose:

– komandų konkuravimas ir bendradarbiavimas;

– vidinių krizių valdymas;

– empatiška lyderystė;

– verslo rizikų vertinimas ir valdymas;

– PnL.

Egidijus Langys – tarptautinės advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas, partneris. Egidijus Langys yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, teismo mediatorius. Pagrindinės Egidijaus Langio veiklos sritys yra konsultacijos įmonių teisės, akcininkų ginčų, vadovų ir akcininkų atsakomybės klausimais, fizinių ir juridinių asmenų bankroto, tyčinio bankroto klausimais. Egidijaus Langio, kaip viena iš veiklos sričių yra mokymų vedimas įmonių vadovams apie vadovo ir dalyvio atsakomybę, fizinių ir juridinių asmenų bankroto teisinius aspektus. Egidijus Langys nuolat atstovauja klientus bendrosios kompetencijos ir arbitražo teismuose, taip pat konsultuoja darbo ir šeimos teisės klausimais.

Jonas Zaronskis – tarptautinės advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas, partneris. Jonas Zaronskis yra tarptautinės teisės ekspertas kuriant strategijas bei sprendžiant iškilusias problemas įvairiose pasaulio šalyse. Pagrindinės Jono Zaronskio veiklos sritys yra konsultacijos tarptautinės teisės klausimais, nemokumo, įmonių, energetikos, farmacijos, konkurencijos, juridinių asmenų bankroto, restruktūrizavimo bei kitais teisės klausimais. Jono Zaronskio, kaip viena iš veiklos sričių yra mokymų vedimas juridinių asmenų bankroto bei restruktūrizavimo teisinėmis temomis. Jonas Zaronskis nuolat atstovauja klientams bendrosios kompetencijos teismuose, konsultuoja bei atstovauja klientams tarptautiniuose projektuose, užsienio institucijose įvairiose pasaulio šalyse.

Laurynas Staniulis – tarptautinės advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas, partneris. Laurynas Staniulis specializuojasi viešųjų pirkimų, sutarčių, nekilnojamojo turto ir statybų, bei įmonių valdymo teisės srityse. Laurynas Staniulis sėkmingai konsultavo ir atstovavo klientus tarptautiniuose viešųjų pirkimų konkursuose, kompleksiniuose turto bei įmonių perleidimo instituciniams investuotojams sandoriuose. Taip pat, per savo karjerą Laurynas Staniulis yra sukaupęs reikšmingos patirties įvairiose bylose, susijusiose su sutarčių teise, įmonių teise, viešųjų pirkimų teise, nekilnojamojo turto teise, taip pat žalos atlyginimo bylose.

dr. Algirdas Miškinis, advokatų profesinė bendrija Miškinis ir partneriai, vadovaujantis partneris, advokatas.

PRAKTIKOS SRITYS:

Įmonių teisė
Ginčai
Konkurencijos teisė
Mokesčių ir finansų teisė
Tarptautinės prekybos teisė
Transporto teisė
Baudžiamoji teisė

DOVILĖ AUKŠTUOLYTĖ, advokatų profesinė bendrija Miškinis ir partneriai, partnerė, advokatė, sertifikuota duomenų apsaugos pareigūnė


PRAKTIKOS SRITYS:

Asmens duomenų apsauga
Darbo teisė
Įmonių teisė
Įmonių susijungimai ir įsigijimai
Ginčai
Komercinė teisė
Mokesčių teisė
Nekilnojamojo turto teisė

Advokatė Laura Beinorienė (Advokatės L. Beinorienės kontora)

Specializuojasi intelektinės nuosavybės (autorių teisių, prekių ženklų, dizainų) ir asmens duomenų apsaugos srityse.

Jūratė Šlitė – advokatų kontoros EVERYLAW advokatė ir partnerė, kuri vadovauja nedidelei, bet stabiliai ir itin kompetetingai kvalifikuotų teisininkų komandai. Pagrindiniai kontoros klientai – mažos, vidutinės ir didelės Lietuvos bei užsienio įmonės, veikiančios didmeninės ir mažmeninės prekybos, paslaugų, gamybos, IT ir naujausių technologijų bei transporto srityse, viešosios įstaigos, asmens sveikatos priežiūros įstaigos ir kitos įstaigos bei organizacijos, taip pat, fiziniai asmenys. Kontora turi patirties dirbant su savivaldos institucijomis, įskaitant koncesijų sutarčių rengimą, pagalbą įgyvendinant įvairius projektus.

PRAKTIKOS SRITYS:

Komercinė/įmonių teisė Nekilnojamojo turto teisė Draudimo teisė

Darbo teisė

Intelektinės nuosavybės teisė Konkurencijos teisė Mokesčių teisė

Viešųjų pirkimų teisė Medicinos teisė

Šeimos teisė

Sutarčių teisė

Bankroto teisė

Juridinių/fizinių asmenų reorganizavimai/pertvarkymai

Teisminiai ginčai

Kristina L. Aleknienė – UAB BALTIC ACCOUNTING EXPERTS vadovė. Kristina Aleknienė specializuojasi ir teikia paslaugas finansinės apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos, finansinės atskaitomybės rengimo srityse bei konsultuoja mokesčių klausimais.

UAB BALTIC ACCOUNTING EXPERTS – patyrusių ekspertų komanda, kuri yra išsamiai susipažinusi ir nuolat praktikoje taiko nacionalinius ir tarptautinius apskaitos standartus bei yra pasirengę ne tik teikti kasdienes finansinės apskaitos paslaugas, bet ir pasiūlyti ir rasti praktinius sprendimus įvairiais susijusiais klausimais. Pagrindinės paslaugų grupės yra finansinė apskaita, darbo užmokesčio apskaita, finansinės atskaitomybės rengimas, papildomos apskaitos paslaugos, konsultacijos mokesčių klausimais. BALTIC ACCOUNTING EXPERTS priklauso tarptautinei apskaitos paslaugas teikiančiai organizacijai Clarkson Hyde Global, todėl klientams gali pasiūlyti paslaugas ne tik nacionaliniu mastu, bet ir tarptautines finansinės apskaitos paslaugas.

Mindaugas Bičkauskas patirties portfelyje – 24 metai vadovaujančiose pozicijose įvairiuose bankuose, lizingo įmonėje, investicinėje bankininkystėje. Parex, Ūkio banko lizingas, Bankai Finasta, Citadele leido p. M. Bičkauskui įgyti patirties ieškant geriausio sprendimo klientui, o darbas krizių metu tik įrodė, kaip svarbu kalbėtis ir pasitikėti.

Ekspertinės sritys Rūmuose: smulkių ir vidutinių, didelių įmonių finansavimas pritaikant įvarius produktus: paskolos, kredito linijos, faktoringas, lizingas finansuoti tiek apyvartai, tiek investicijoms į įrangą, nekilnojamąjį turtą ar įsigyjant verslą. Galimybių išnaudojimas gauti finansavimą pritraukiant Invegą, Žemės ūkio Paskolų ir garantijų fondą.

ESET IT inžinierius Ramūnas Liubertas, NOD BALTIC

Specializacija

 1. kibernetinis saugumas
 2. kritinės infrastruktūros administravimas
 3. kompleksinių saugumo sprendimų modeliavimas
 4. įmonės atsparumo kibernetinėms grėsmėms auditas

 

Ekspertas turi daugiau nei 17 metų patirtį informacinių technologijų srityje (6 iš jų užsiėmė tiesiogiai su IT saugumu susijusia veikla), Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė informatikos inžinerijos bakalauro ir magistro studijas. Profesinėje veikloje remiasi praktiškumo principu: tai, kas yra aprašyta teoriškai, būtina išbandyti ir praktiškai. Ekspertas turi keleto metų dėstymo patirtį įvairaus tipo ir žinių lygmens auditorijai.

      1.  

DRAUDIMO PASLAUGOS

Jonas Plačiakis, UADBB „Draudimo brokerių aljansas“ Generalinis direktorius

Daugiau nei 10 metų patirties bankininkystėje bei virš 20 metų patirties draudime. Rūmų narius, kurie užsiima arba ketina užsiimti eksportu, konsultuoja, kaip valdyti neatsiskaitymų riziką pradedant prekiauti naujose rinkose ar su naujais pirkėjais (neatsiskaitymo rizikos valdymas).