Projektas „ADMA TranS4MErs“

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-10-01

Trukmė: 36 mėnesiai

Projekto vykdytojas: H2020 Horizon Europe

Apie projektą: „ADMA TranS4MERs“  fokusuojasi į gamybos įmones ir pagalbą joms įsidiegti ateities naujoves. Įmonėms tapti skaitmenizuotomis, ekologiškomis ir visuomenės poreikius atliepiančiomis organizacijomis. Projekto metu tai bus daroma išmaniai sujungiant bendruomenės platformą su įvairiais įrankiais: virtualiais ir gyvais mokymais, paramos programomis. Numatytas programų rinkinys bus pritaikytas naudoti skirtingose technologijų diegimo srityse. Įmonės individualiai renkasi galimas paslaugas ir pagalbą joms reikiamu laiku ir diegimo etapu, kad pasiekti transformacijos tikslus.

„ADMA TranS4MERs“ projekto metu organizacijos sukurs ir teiks pagalbą, susijusią su skaitmeninėmis kompetencijomis (pagrįstomis technologijomis: didelio našumo kompiuteriais, dirbtiniu intelektu ir kibernetiniu saugumu), taip pat MVĮ mokysis pažangių skaitmeninių technologijų įgūdžių, prisidės prie strateginės Europos autonomijos.

Projektas aprėpia platų geografinį spektrą – partneriai reprezentuoja 38 organizacijas Europoje, tai užtikrina kokybišką ir greitą reagavimą visais dalyvaujančių įmonių klausimais.

Daugiau informacijos čia.