fbpx

Prisijungti

Paslaugos

ENTERPRISE EUROPE NETWORK PASIŪLYMAI

Enterprise Europe Network verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai nemokama priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje skelbiama daugiau nei 6 000 nuolat atnaujinamų pasiūlymų, kuriuos galite filtruoti įvairiais pjūviais. Tiesiog įveskite tam tikrus raktinius žodžius į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą ir sistema automatiškai pateiks Jūsų užklausą labiausiai atitinkančius verslo pasiūlymus.
Norėdami gauti Jus dominančio pasiūlymo kontaktus, sukurkite užklausos formą anglų kalba atsidarę Jus dominantį pasiūlymą ir spausdami mygtuką „Request more information“. Mes susisieksime su partneriais užsienyje, siekdami gauti Jus dominančios įmonės kontaktus.

Norintiems paskelbti savo pasiūlymą, reikia užpildyti įmonės anketą ir ją persiųsti anketoje nurodytais kontaktais. Tik kokybiškai užpildytos ir patikrintos anketos bus skelbiamos duomenų bazėje.

Pildymo instrukcija

 

Šios savaitės atrinkti Europos įmonių tinklo pasiūlymai Lietuvos įmonėms: Užsienio Verslo Pasiūlymai

 


Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.