fbpx

Prisijungti

Naujienos

WORTH partnerysčių projektas kviečia teikti paraiškas

Informuojame, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network partneriai ir  WORTH partnerysčių programa kviečia teikti paraiškas.

1-asis KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS – nuo 2021 m. spalio 19 d. iki 2022 m. vasario 2 d.

WORTH projektą finansuoja Europos Komisija pagal ES COSME programą, siekiant didinti SVV įmonių konkurencingumą. WORTH partnerystės programa skirta remti dizainerius, SVV įmones, gamintojus ir technologijų tiekėjus kartu ieškoti novatoriškų, į dizainą orientuotų verslo idėjų. Projektas orientuotas į gyvenimo būdo industrijas, įskaitant madą ir tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro bei interjero dizainą, papuošalus ir aksesuarus.

Per inkubacinę programą naujų verslo idėjų vystymui suteikiama: a) finansinė parama nuo 10 000 iki 20 000 Eur; b) verslo strategijos ir technologijų plėtros mokymai; c) teisinės konsultacijos intelektinės nuosavybės teisių ir apsaugos klausimais; d) dalyvavimas parodose; e) verslo ir profesiniai ryšiai.

2021 m. WORTH II programa –  tai tęstinis sėkmingai įgyvendinto pirmojo projekto etapo (2017–2021 m.) rezultatas. Per tris WORTH II kvietimus teikti paraiškas bus atrinkta 200 tarptautinių partnerysčių, kuriose dalyvaus partneriai iš EU-27, UK and COSME šalių.

Daugiau informacijos:  https://worthproject.eu/apply-now-2021/

Kontaktai pasiteiravimui: deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616 79552.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis