fbpx

Prisijungti

Naujienos

Webinaras „Rizikos valdymas smulkiam verslui“

 

Rūmų nariams – nemokamai. Kitoms įmonėms – simbolinis 5 € mokestis.

Organizatorius Rūmų narys – VšĮ Draudimo ir rizikos valdymo institutas

Data: 2019 02 15, laikas: 13.00-14.00 val. Vieta: prisijungimas prie webinaro kambario bus atsiųstas kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui asmeniškai.

Anotacija:

Rizika buvo ir yra visada ir visur. Pasaulį veikia įvykiai ir jėgos, kurių kartais žmonės negali nei numatyti, nei valdyti, o apie jų sukeliamas pasekmes galima tik spėti.

Mes rizikuojame investuodami pinigus, rinkdamiesi profesiją ar gyvenimo partnerį, kuriant verslą, ryždamiesi operacijai arba tiesiog vėluodami į susitikimą. Visur ir visada, kiekvieną dieną ir net kiekvieną akimirksnį žmogų lydi rizika, ir visai nesvarbu, ar jis tai pripažįsta ar ne.

Kiekviename versle, nežiūrint ar tai didelė įmonė ar maža yra gali atsirasti tam tikrų rizikų. Sėkmingai jų nesuvaldžius gali būti padaryta labai didelė ar net neatitaisoma žala įmonės verslo procesams.

Rizikos valdymas traktuojamas kaip struktūrizuotas požiūris į neapibrėžtumą ir jo valdymą. Rizikos valdymas apima rizikos vertinimą, taip pat strategijų bei metodų numatymą ir valdymą, siekiant kaip įmanoma labiau sumažinti rizikos poveikį verslui.

Tik didelės įmonės gali sau leisti turėti rizikų valdymo specialistus arba vadybininkus...

Webinaro metu, per vieną valandą pristatysime pagrindinius momentus, reikšmingus smulkiam verslui.

 

Turinys:

  • Kas yra rizika ir kodėl ją reikia valdyti;
  • Rizikos sudedamosios dalys;
  • Rizikos identifikavimas ir vertinimas;
  • Rizikos valdymo įrankių nauda smulkaus verslo įmonių kasdieninėje veikloje

 

Rūmų narius, norinčius dalyvauti webinare, prašome atsiųsti savo vardą, pavardę bei e. pašto adresą iki š. m. vasario 12 dienos. Mes atsiųsime Jums instrukciją bei prisijungimo slaptažodžius.

 

Taip pat instrukcijas bei slaptažodžius atsiųsime ir kitoms įmonėms, sumokėjusioms simbolinį mokestį.

Jūsų informacijos (vardas, pavardė, e. pašto adresas) lauksime adresu darius.buta@ccci.lt

 

Lektorius: Tomas Tautkus

 

Tarptautinę rizikos valdymo patirtį turintis ekspertas, sertifikuotas auditorius. Daugiametis VšĮ Draudimo ir rizikos valdymo instituto lektorius.

Praktinėje rizikos valdymo srityje pradėjo dirbti 2001 m. Vokietijoje informacinių technologijų saugumo srityje, vėliau specializavosi investicinės rizikos IT pramonės srityje, ISO 2700X. ISO 14971 standartų taikymo ir medicinos programinės įrangos pagal Europos Sąjungos 93/42/EEC direktyvą rizikos valdymo srityse, karjerą tęsė dirbdamas įvairiuose projektuose Danijoje, Švedijoje, Indijoje, Šveicarijoje, Estijoje, Lietuvoje, JAV ir kt. Nuo 2012 m. iki 2018 užsiėmė įmonių verslo inžinerija Šveicarijoje, kur su partneriais turėjo nuosavą įmonę.

Vadovėlyje “Draudimo paslaugų pardavimo proceso valdymas” (2014) parengė “Draudimo paslaugų specifika ir jų charakteristikos” bei „Rizikos vadyba dirbant su draudimo klientais“ dalys.

Dalyvavo suaugusiųjų švietimo projektuose: 1. “Draudimo akademija” , UAB “SEB gyvybės draudimas”, 2007-2008; 2. “Lietuvos draudimo brokerių įmonių darbuotojų profesinių įgūdžių ir kompetencijų tobulinimas”, 2009-2012; 3. “Draudimo tarpininkų ir jų partnerių įmonių darbuotojų kompetencijos kėlimas siekiant geresnių darbo rezultatų ir glaudesnio bendradarbiavimo”, 2013-2015. 4. AAS “Gjensidige Baltic” Lietuvos filialo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas parengiant ir įgyvendinant neformalaus švietimo programą “Draudimo akademija” 2012-2014 m.

Nuo 2016 m. dalyvauja suaugusiųjų kvalifikacijos kėlimo projekte “DRAUDIMO PRODUKTŲ PARDAVIMAS” su Užimtumo tarnyba (buv. Darbo birža) ir mokymo programoje draudimo rinkos dalyviams, pagal ES direktyva 2016/97 dėl draudimo produktų platinimo (IDD).

 

 

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.