fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vyriausybė svarsto apie nacionalines avialinijas, verslas projektą vadina rizikingu

Lietuva ketina kurti nacionalines oro linijas. Plane tai būtų bendrovė, kuri pati lėktuvų neturėtų, šią paslaugą pirktų, bet skrydžius vykdytų su savo prekės ženklu. Susisiekimo viceministro Vladislavo Kondratovičiaus teigimu, planuojama keliolika reguliarių krypčių į svarbiausius Europos taškus. Aviacijos analitikai ir verslo atstovai sako gerai, kad Vyriausybė aktyviai galvoja, kaip iš esmės gerinti susisiekimą oru, bet projektą vadina rizikingu. Avialinijos numatytos ateities ekonomikos DNR plane ir būtų kuriamos už skolintus milijonus.

Rūmų viceprezidentė dr. Birutė Miškinienė šį planą vertina kritiškai, teigdama, kad lyginant „Lufthansa“ ar „British Airways“, atsiperkamumas apskaičiuotas neteisingai. Šios kompanijos turi daug patirties, įdirbio, taip pat žinomumą, todėl lyginti nereikėtų. Projekto investicija pradės atsipirkti tik 7-ais metais. Pasak B. Miškinienės, šešerius metus investuoti ir tik tuomet sulaukti grąžos, toks verslo planas investuoti neįtikina.

Kviečiame skaityti:

https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1258612/vyriausybe-svarsto-apie-nacionalines-avialinijas-verslas-projekta-vadina-rizikingu?fbclid=IwAR1-yPNJBaKHgNPhM0cMajx7KgLkogBIFVl2wTBVsKYfIp2_bgPCqOi8Kt0

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis