fbpx

Prisijungti

Naujienos

VVMT susitikimas

Mielos moterys,

2022 m. gegužės 17 d. (antradienį) 16 val. kviečiame Jus į pavasarišką susitikimą unikalioje vietoje Vilniaus Senamiestyje - Senatorių pasaže (Domininkonų g. 11 Vilnius).

Įspūdingas rūmų ansamblis buvo pastatytas XVII – XIX a., tačiau rūsyje galima rasti ir senesnių gotikinių skliautų. Per daugelį metų pastatas priklausė karališkajam auksakaliui, čia buvo Vainų, vėliau - Pociejų rūmai. Čia veikė Jurgio ir Marijos Šlapelių knygynas, pirčių-skalbyklų trestas, Vilniaus teritorinė vandentiekio ir kanalizacijos valdyba, Vilniaus vandenys.

Šiandien pastatas tapo atviras miestiečiams ir svečiams ir kviečia visus pasimėgauti „Senatorių pasažu“ - netradicine vieta, kur yra parduotuvių ir restoranų, siūlančių ekologišką maistą bei šiuolaikinę lietuvišką virtuvę.
Dauguma produktų atvyksta iš įmonės ūkio „Farmers Circle” arba kitų Lietuvos ūkių.

Kurdami šį projektą mes vadovavomės principu „kas yra sena – išlieka sena“, o tai, kas pridėta naujo, tampa šiuolaikiška. Pavyzdžiui, perėjimas į Stiklių gatvę egzistavo jau labai seniai ir tai galima matyti senuosiuose dokumentuose, todėl mums norėjosi jį atkurti ir sukurti atvirą bei demokratišką vietą Vilniaus svečiams ir gyventojams. Pagrindinė mūsų architektūros ir dizaino idėja paremta „Wabi-sabi“ estetika, reiškiančia netobulumo tobulumą“, – apie projektą yra pasakojęs vienas svarbiausių jo kūrėjų, žinomas maisto antrepreneris Nielsas Peteris Pretzmannas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/maistas/naujiena/naujienos/sostineje-jau-kviecia-senatoriu-pasazas-kas-idomaus-naujoje-maistui-skirtoje-erdveje-1042-1355194?copied

Senatorių pasažas antradieniais nedirba - jis bus atidarytas specialiai mums!

 

Registracija čia: Anketa - VVMT SUSITIKIMAS 2022 M. GEGUŽĖS 17 D. 16.00 VAL. SENATORIŲ PASAŽE | apklausa.lt

Programoje:

registracija 16.00 val.

susitikimas su  „Senatorių Pasažo“  ir ekologiško ūkio „Farmers Circle“ savininku ir įkūrėju, Baltic food republic vadovu, verslininku, maisto enterpreneriu Niels Peter Pretzmann;

ekskursija po Senatorių pasažą;

produktų degustacija, bendravimas.

Maloniai kviečiame visas Vilniaus VMT nares ir koleges iš kitų miestų VMT praleisti popietę Vilniaus senamiesčio širdyje. Renginys atviras, tad galite pasikviesti drauges.

 

Renginio mokestis Verslo moterų tinklo narėms - 30 Eur, viešnioms - 35 Eur.

Būtina išankstinė registracija iki gegužės 12 d. 21.00 val.

SVARBU: Išankstinės sąskaitos nebus siunčiamos. Visoms po renginio bus atsiųstos sąskaitos faktūros, tad prašome visų registruojantis užpildyti tinkamas grafas.

Jeigu mokate kaip fizinis asmuo, sąskaitai faktūrai reikia nurodyti savo namų adresą.

Neatvykus į renginį, pinigai nebus grąžinami, tačiau visada vietoje savęs galite pakviesti atvykti kolegę ar kitą draugę.

REKVIZITAI:

VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI

Įmonės kodas 110067639

Sąsk.nr. LT244010049500020579

Mokėjimo paskirtis: už VVMT renginį Senatorių pasaže 2022.05.17

 

____________________________

*Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis