fbpx

Prisijungti

Naujienos

VVMT išrinko naują tarybą

 

Šią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo narės rinkosi į metinį-steigiamąjį susirinkimą. Svarbiausi darbotvarkės klausimai – metinė ataskaita, naujos tarybos rinkimai, balsavimas už prisijungimą prie BPW International organizacijos ir BPW Vilnius Chamber veiklos tikslų nustatymas.

„Šie metai buvo intensyvūs, įdomūs ir kupini ieškojimų, išbandėme įvairias veiklos formas,  išsigryninome veiklos sritis, tikslus ir tinklo viziją. Džiaugiamės, kad tinklas nuolat auga – šiuo metu turime jau 24 nares, kurios mielai dalijasi patirtimi, galimybėmis, žiniomis ir rekomendacijomis, padeda viena kitai siekti verslo sėkmės ir plėtros, – pristatydama metinę ataskaitą sakė VVMT tarybos pirmininkė, UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė. – Per praėjusius metus surengėme nemažai susitikimų, diskusijų, verslo pusryčių, dalyvavimu regioniniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Ko gero, vienas reikšmingiausių įvykių – užmegzti ryšiai su tarptautine federacija BPW“.

Po metinės ataskaitos trumpai prisistatė septynios kandidatės į naująją tarybą, iš kurių vienerių metų kadencijai buvo išrinktos penkios. Daugiausia balsų (18) surinko J. Rimkė, kuri ir liko VMT Vilniaus regiono tarybos pirmininkė. Kitos naujos tarybos narės: po 14 balsų gavusios Daiva Adutavičienė (UAB „Veritas Ana“ komercijos direktorė), advokatė Laura Beinorienė, Lina Laurinaitytė-Grigienė (prodiuserė, vaizdo komunikacijos grupės „Filmuojam.lt“ įkūrėja ir vadovė) ir 12 pasitikėjimo balsų surinkusi Irma Spudienė (UAB „DSP Plius“ vadovė).

Pasak L. Beinorienės, vadovavusios balsų skaičiavimo komisijai, „balsavimas praėjo sklandžiai, nebuvo sugadintų biuletenių. Naujai tarybai teks dvigubas uždavinys – ir veikla Rūmuose, ir tarptautinėje organizacijoje BPW International. Visos vienbalsiai pritarėme BPW Vilnius Chamber konstitucijai ir nustatėme 3 veiklos tikslus, atitinkančius Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Daugiausia (13) narių pasisakė už tai, kad orientuotumėmės į švietimą („užtikrinti visa apimantį ir lygiavertį kokybišką švietimą ir skatinti visą gyvenimą trunkantį mokymą“). Antrasis veiklos tikslas – deramas darbas ir ekonomikos augimas („skatinti tvarų, įtraukiantį ir darnų ekonominį augimą, produktyvų įdarbinimą ir deramą darbą“). Trečiasis – pramonė, inovacijos ir infrastruktūra („kurti atsparią infrastruktūrą, skatinti visa apimančią industrializaciją ir skatinti naujoves“)“.

Na, kol nauja taryba pradės darbą, VVMT laukia pasiruošimas didelei metinei konferencijai „Formulė: versli ir laiminga. Kitu kampu“, kuri vyks lapkričio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis