fbpx

Prisijungti

Naujienos

Virtualus tiltas sujungė Vilniaus PPAR ir Kauno PPAR eksportuotojus vienijančius klubus

 

Vakar įvyko Vilniaus Rūmų Eksporto klubo ir Kauno Rūmų Eksportuotojų klubo pirmasis virtualus tiltas. Renginio pagrindinis tikslas – užmegzti bendradarbiavimą tarp abiejų Rūmų eksportuotojus vienijančių Klubų bei įmonių, Klubų narių. Į renginį prisijungė 24 Kauno ir Vilniaus Klubų narių.

Kauno PPAR eksportuotų klubą pristatė Klubo vadovas, UAB Hegelmann Logistics direktorius Andrius Šumskis. Aštuonerius metus veikiantis Klubas sukaupė nemažą patirtį rengiant Klubo nariams susitikimus aktualiomis temomis, vizitus į įmones. Vienas iš įdomesnių Klubo projektų – Klubo narių vizitas į Volvo gamyklą Švedijoje. Kaip pabrėžė kauniečiai, toks vizitas nebūtų įmanomas atskirai. Buvimas Klubo nariais, Kauno PPAR nariais bei kontaktai su Švedijos Enterprise Europe Network buvo pagrindiniai šio vizito sėkmės faktoriai.

Kęstutis Černeckas,  Vilniaus PPAR Eksporto klubo vadovas pristatydamas Klubą pabrėžė, kad, nors Vilniaus PPAR Eksporto klubas veikia mažiau nei pusę metų, bet turi ambicijų augti ir Kauno kolegų patirtis bus labai svarbi.

Toliau vyko diskusijos atskirose grupėse. Dalyviams prisistačius, buvo diskutuojama kuo vieni kitiems galėtų būti naudingi. Pagrindiniai akcentai buvo paminėti tarpusavio ryšiai, pažintys, kontaktų ir patirties pasidalijimas. Buvo pasiūlyta rengti periodinius susitikimus tarp Vilniaus ir Kauno Klubų narių,  siekiant geriau pažinti vieni kitus bei stiprinti bendradarbiavimą. Eksportuotojams aktualu sujungti pajėgas el. prekybai, pavyzdžiu bendros platformos ir el. prekybos vystymas, prekių portfelio sukūrimas ir kita.

Buvo svarstyta ir koronaviruso įtaka verslui, kokie nauji sprendimai priimti, geroji patirtis. Diskusijose buvo prieita bendrų pastebėjimų, kad stipriai išaugo įmonių skaitmeninis raštingumas, kasdieniniu bendravimu tapo virtualios platformos ( Zoom, Teams, Skype), gyvus produkcijos pristatymus sėkmingai pakeitė video pristatymai, ypatingą svarbą įgavo reklama internete.

Renginio  svečias – Lietuvoje ir užsienyje gerai žinomas tapytojas Vilmantas Marcinkevičius papasakojo renginio dalyviams apie meno ir eksporto ryšį.  Beveik dvidešimtmetį bendradarbiaudamas su viena stipriausių Danijos meno galerijų Galleri NB, Vilmantas Marcinkevičius užima labai stiprias pozicijas Skandinavijos šalių, ypatingai Danijos, meno rinkoje.  Talentas, drąsa rizikuoti, ryšiai ir sėkmė – tai galima būtų apibūdinti Vilmanto Marcinkevičiaus sėkmės formulę.

 

Vilmantas Marcinkevičius

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis