fbpx

Prisijungti

Naujienos

Virtualus susitikimas su Adis Abebos (Etiopija) prekybos ir sektorinių asociacijų rūmais

Džiaugiamės užmezgę bendradarbiavimo ryšius su Adis Abebos (Etiopija) prekybos ir sektorinių asociacijų rūmais – įtakingiausia ir svarbiausia verslą vienijančia organizacija ne tik Etiopijoje, bet ir visame Afrikos žemyne.

„Mūsų rūmų nariai, kurių turime daugiau nei 17 tūkst., sukuria 60 % visos Etiopijos BVP. Tarp narių yra stambiausios Etiopijos įmonės ir organizacijos”, – virtualaus susitikimo metu sakė Gebrehawariat Shibeshi Bettemariam, Adis Abebos prekybos rūmų generalinis sekretorius. Pasidžiaugęs užsimezgusiais bendradarbiavimo ryšiais su Lietuva ir Vilniaus PPAR, jis kartu su kolega Seyoum Chane įvardino svarbiausias galimas bendradarbiavimo sritis: švietimą, IT, maisto ir farmacijos sektorius.

„Mūsų verslas turi, ką pasiūlyti Etiopijos rinkai, todėl tikimės aktyvaus bendradarbiavimo tarp abiejų šalių“, – sakė Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius, susitikimo metu plačiau pristatęs Lietuvą ir Vilniaus PPAR. Jis taip pat pakvietė Adis Abebos prekybos rūmų atstovus apsilankyti Lietuvoje.

Etiopija garsėja savo mineraliniais ištekliais (pavyzdžiui, kobalto atsargomis), aktyviai įgyvendina reformas skaitmenizacijos srityse – projektas „Digital Economy 2025“ ir kt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis