fbpx

Prisijungti

Naujienos

Virtualiame tekstilės sektoriaus kontaktų renginyje Textile Connect 2020 – 650 įmonių iš 33 šalių

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusią savaitę vykusiame tarptautiniame tekstilės sektoriaus kontaktų renginyje Textile Connect 2020 dalyvavo 650 verslo atstovų iš 33 pasaulio valstybių.

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos AB Almi Företagspartner Jönköping organizuotas renginys turėjo įvykti Kaune, tačiau dėl Covid-19 grėsmės buvo perkeltas į virtualią erdvę. Šis sprendimas ne tik nenuvylė, bet ir leido išplėsti geografines renginio ribas - į tarptautinį verslo kontaktų renginį užsiregistravo net 650 įmonių ne tik iš Europos,  bet ir Vidurio rytų bei Azijos – Kinijos, Indonezijos. Beveik 60 Lietuvos tekstilės gamintojų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų, dizainerių turėjo  204 susitikimus su potencialiais partneriais iš užsienio.

Įmonės džiaugiasi, kad neišeidamos iš namų turėjo galimybę susitikti su žaliavų, gamybos paslaugų teikėjais, agentais ar distributoriais iš artimojo ir tolimojo užsienio.

Ingrida Biržienė, parduotuvių „Onedress“ savininkė, po renginio teigiamai įvertino kontaktų sesiją.

„Man Textile Connect labai patiko. Tai labai efektyvus ir taupantis laiką renginys, leidžiantis online platformoje susitikti su tais dalyviais, kurių veikla, siūlomi produktai ir sprendimai gali būti įdomūs, aktualūs konkrečiai įmonei. Textile Connect – puikus renginys „be sienų“ greičiausiu būdu leidęs net ir karantino metu pabendrauti įmonėms iš skirtingų šalių. Manau, būtų labai naudinga šį renginį padaryti nuolatiniu.“, - pažymėjo verslininkė.

AB Vilkma pirkimų ir logistikos vadovas Mindaugas Sirgėdas po renginio sakė:

„Dabar, kai dėl COVID-19 viruso atsiradę suvaržymai – karantinas, yra ypatingai svarbu greitai komunikuoti su tiekėjais ir pirkėjais. Textile Connect 2020 – virtuali susitikimų platforma yra kaip tik tai, ko reikia įmonėms čia ir dabar. Šis renginys tikrai palengvino man surasti naujų tiekėjų ir parnerių. Turėjau galimybę pabendrauti su 6 galimais partneriais ir dar papildomai surasti 14 įmonių kontaktus tolimesniam bendradarbiavimui“.

Savo įspūdžiais dalijosi ir Irena Bagdonaitė, Textile plus Fashion agentūros savininkė, kuri džiaugiasi turėjusi galimybę pabendrauti ir užmegzti kontaktus su didelėmis siuvimo įmonėmis iš Serbijos, Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos.

„Šių šalių atstovai retai sutinkami didžiosiose tekstilės ir mados parodose, tad Textile Connect pasiūlyta virtuali platforma kaip parodos atmaina suteikė man puikią progą surasti naujų gamintojų“, - sakė p. I. Bagdonaitė.

Enterprise Europe Network partnerių organizuotame renginyje UAB Taktiniai sprendimai dalyvavo pirmą kartą.

„Mūsų siuvykla specializuojasi apsauginių dėklų, kuprinių ir karinės lauko aprangos pagal kliento poreikius kūrime bei gamyboje, o šiuo metu ieškome naujų bendradarbiavimo partnerių. Ačiū už galimybę dalyvauti Textile Connect ir visokeriopą pagalbą renginio metu. Tikimės, kad tokių renginių bus ir daugiau, kur galėsime rasti partnerių užsienyje ir naujų galimybių verslui“ –  dėkojo įmonės atstovė Milda Jasponytė.

„Tai buvo nauja, įdomi ir naudinga patirtis. Dalyvavome susitikimuose, apsikeitėme informacija ir kontaktais su galimais pirkėjais iš skirtingų Europos šalių. Kiek realių užsakymų turėsime, ateitis parodys“ – savo patirtimi po renginio dalijosi ir Inga Gražinienė iš AB Siūlas.

 

 

Renginio TEXTILE CONNECT 2020 iniciatoriai, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai, taip pat partneriai Švedijoje bei ko-partneris Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai priklauso tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei, kurios tikslas – padėti tekstilės įmonėms bei tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjams plėsti savo veiklą, surasti naujus partnerius užsienyje, dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir  projektuose bei dalintis  savo žiniomis ir patirtimi. Darbo grupės, kuri taip pat priklauso Enterprise Europe Network tinklui, dėka, tekstilės sektoriaus įmonės gali dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo  misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis