fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniuje lankėsi Dnipro pramonės ir prekybos rūmų verslo delegacija

 

2019 m. rugsėjo 16–17 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu lankėsi Dnipro pramonės ir prekybos rūmų verslo delegacija iš, kuriai vadovavo pirmoji viceprezidentė Nina Aleknovič (Alekhnovych). Kartu su Enterprise Europe Network partneriais – Ukrainos prekybos ir pramonės rūmais – Rūmų patalpose organizuotas verslo kontaktų renginys, kurio metu įvyko net 23 susitikimai. Rugsėjo 17 d. Ukrainos verslo atstovai individualiai derino susitikimus ir lankėsi Sauliaus Remeikos dizaino studijoje, UAB „Alna Software“, UAB „Gilės inžinerija“ ir UAB „Indema“.

Į Lietuvą atvykusių Dnipropetrovsko verslo įmonės veikia šiuose sektoriuose: alternatyvi energija –  kieto kuro katilų ir automatinių mikroprocesorių reguliatorių gamyba (Bioprom Kharkiv, www.bioprom.ua), statybos, projektavimas, inžinerija (DB Industry), programinė įranga agro sektoriui (Geometr GPS – Ukrainos prekės ženklo „geometer“ navigacijos sistemų ūkiams gamintojas, taip pat internetinės skaitmeninės žemdirbystės platformos www.agroprofile.com kūrėjas), objektų techninė apžiūra ir ekspertizė (Prydniprovskij Centre of Technical Audit, www.proaudit.com.ua).

Viceprezidentė N. Aleknovič pristatė Dniepropetrovsko regioną ir Rūmų, kurių verslo bendruomenė šiuo metu vienija per  1000 įmonių bei organizacijų ir prie kurių kasmet prisijungia 80–100 naujų narių, veiklą.

Svečius iš Ukrainos Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pasveikino Ukrainos ambasados Lietuvoje pirmasis sekretorius Andriy Buriak, o Rūmų veiklą ir iniciatyvas pristatė Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

Ukrainos verslininkai B2B sesijoje aktyviai bendravo su Rūmų nariais ir kitomis Lietuvos organizacijomis:  UAB „Alna Software“, agentūra „Baltic Concierge“, UAB „Comfort Heat“, Fotoelektros technologijų ir verslo asociacija, UAB „Gilės inžinerija“, UAB „Indema“, UAB „Kredoline“, UAB „Laifarma“, Lietuvos pramonininkų konfederacija, UAB „Proma“, UAB „Sigma Telas“, MB „Signumus“.

Su Dnepro regionu ir jų įmonių eksporto pasiūlymais galite susipažinti čia:

Export commercial offers Dnipropetrovsk region

Presentation Dnipropetrovsk CCI

Open Investment Dialog. Video of Dnipropetrovsk region

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.