fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniuje – diskusija apie verslo galimybes Honkonge

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar vyko apvalaus stalo diskusija  ir susitikimas su „Invest Hong Kong“ generaliniu direktoriumi Dr. Jimmy Chiang bei šios organizacijos atstovais Europos rinkoms.

Tai – jau antras tęstinis šiais metais Rūmų organizuojamas renginys apie Honkongo rinką. Š.m. birželio 11d. Rūmai, kartu su  Honkongo ekonomikos ir prekybos skyriumi Londone, kurį atstovavo šios organizacijos direktorė Priscilla To, surengė didelio įmonių dėmesio sulaukusį renginį „Atraskite verslo galimybes Honkonge“.

Vakar vykusio renginio metu svečiai pasidalino praktiniais patarimais ir įžvalgomis, kaip pasitelkiant Honkongo rinką išplėsti verslą žemyninėje Kinijoje ir Pietryčių Azijoje.

Chiang pažymėjo, kad Honkongas užsienio įmonėms yra patrauklus dėl savo ekonominės laisvės, patogios lokacijos ir palankios mokestinės aplinkos. Visas pagrindines Azijos rinkas iš Honkongo galima pasiekti vos per 4 valandas skrydžio lėktuvu, o įmonės, kurių metinė apyvarta siekia iki 2 mln. HK dolerių, yra apmokestinamos vos 8,25% mokesčiu.

Šiuo metu Honkonge ypač daug yra finansuojamas tvarus verslas, taip pat dėl didelio turistų skaičiaus ir aukštos gyventojų perkamosios galios sparčiai auga ekologiškų produktų paklausa. „Invest Hong Kong“ direktorius pažymi ir didelį plataus vartojimo bei pramoninių prekių poreikį. Įmonės, kurios planuoja verslą Honkonge kviečiamos  pasitarti su „Invest Hong Kong“  dėl galimybių ir sąlygų.

Rūmų narių „AB MV GROUP production“ eksporto vadovė Ernesta Varnelienė mano, kad šis renginys bei informacija buvo labai naudinga ir aktuali esant dabartinei politinei situacijai šiame regione.

Dalinamės renginio metu pristatyta prezentacija apie Honkongą.

PREZENTACIJA

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis