fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo susitikimas

 

Vilniaus verslo moterų tinklas kviečia į  susitikimą - diskusiją „Rūmai – narėms, narės – Rūmams“, kurioje dalyvaus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius. 

Kalbėsime apie Rūmų ir narių bendradarbiavimo atveriamas galimybes, tarpusavio ryšio ir komunikacijos stiprinimą, bendruomeniškumą.

Įmonės tampa Rūmų nariais dėl pačių įvairiausių priežasčių: ieškodamos verslo plėtros galimybių, idėjų ar partnerių savo projektams, norėdamos ugdyti naujas ar tobulinti esamas kompetencijas, siekdamos aktualių verslo problemų sprendimo, ES paramos ar kita.

Rūmai įgyvendina daug projektų, vykdo įvairias veiklas, siekdami patenkinti šiuos įmonių poreikius. Ar apie atsiveriančias galimybes žinome ir jomis pasinaudojame?

Rūmų narių įvairovė - puiki terpė naujoms verslo idėjoms. Bendros veiklos pagrindas -  pasitikėjimas, o jis prasideda nuo geresnio vienas kitų pažinimo, kuris galimas tik bendraujant. Kaip galime prisidėti prie bendruomeniškumo skatinimo, kad dalyvavimas Rūmų ir Verslo moterų tinklo veikloje patenkintų lūkesčius ir atneštų maksimalų rezultatą?

Renginys atviras, kviečiame dalyvauti ir kartu ieškoti atsakymų ne tik Vilniaus verslo moterų tinklo nares, bet ir visas Rūmų verslininkes bei kitų kompanijų vadoves.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai primena, kad Verslo moterų tinklas (toliau – VVMT) – tai Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau vadinama – Rūmai) verslo moterų klubas, vienijantis Rūmų narių verslo savininkes ar aukščiausio lygio vadoves. VVMT skatina moterų verslumą, teikia savitarpio pagalbą bei siekia lygių galimybių principo užtikrinimo versle. Rūmų Verslo moterų tinklas rengia bendrus verslininkių projektus, informacijos, patirties dalijimąsi tarp verslininkų, teikia pasiūlymus dėl įstatymų bei kitų teisės aktų, siekiant stiprinti verslininkių moterų balsą ir įtaką.

Maloniai laukiame!

Renginys nemokamas.

Renginio data - 2019 01 09, 16:00 

Renginio vieta - Kosciuškos g. 30, Vilnius, „Lietpak“ salė, 2 a.

Registruotis kviečiame iki š. m. sausio 8 d. Iškilus bet kokiems klausimams prašome kreiptis į Gintarę Povilonę, Vilniaus PPAR Verslo klientų vadovę: gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.