fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo susitikimas „InTegra House”

 

Vilniaus verslo moterų tinklo narės liepos 28 d. rinkosi į susitikimą „InTegra House” sąmoningumo ir kūrybos namuose.

Visą dieną trukusio susitikimo metu buvo išbandytas Masačusetso instituto (MIT) profesoriaus Otto Sharmerio sukurtas ir daugiau nei 20 metų inovacijų kūrimo srityje naudojamas metodas TEORIJA U (Otto Scharmer, Ph.D. - Presencing Institute Team), kurį moderavo Rasa Baltė Balčiūnienė, Vilniaus verslo moterų tinklo narė, „HAI instituto“, „Femina Bona“, „Amres Art“ galerijos įkūrėja ir vadovė, Žinių radijo laidos „Ateities genas“ autorė ir vedėja.

Teorija U - tai procesas, kuriame duodame ir gauname visi: tiek individualiai, tiek kolektyve. Šis metodas ne tik atnešė naujų idėjų ir galimybių Vilniaus verslo moterų tinklo kūrybinėje bendrystėje, bet ir paskatino moterims atsipalaiduoti nuo verslo ir kasdienos rūpesčių bei leido kartu išgyventi kolektyvinio mąstymo intelektualų malonumą.

„Keliais žodžiais nupasakoti, kas įvyko, sunku. Visos kartu patyrėme tikrą moterų kūrybinę bendrystę ir kolektyvinio mąstymo malonumą. O svarbiausia, kad iš ateities radosi Lietuvos verslo moterų tinklo KRYPTIES VAIZDINYS su gilesne prasme ir pirmosios iniciatyvos orientuotos į naują kryptį.

Mūsų ateitį kuria mūsų pasirinkimai, nesvarbu jie sąmoningi ar nesąmoningi. Išplėsdami savo požiūrius ir asmenybinių ambicijų ribas, mes ne tik naujai pamatome savo galimybes, bet ir pajaučiame prie kokio visuomeninio kokybinio pokyčio mes galime prisidėti.

Daugelis žinome, kad vidinės motyvacijos nenupirksime jokiais pinigais - ji arba įsijungia ir mus neša gyvenimo jėga, arba jos nėra ir mes verčiame save kažkaip ir kažkur judėti.

Man rodos, šiandien mes pajutome, kaip per mus reiškiasi ateities gyvenimo jėga ir pasvajome apie virsmus moteriškoje lyderystėje. O dar - jausmu pajutome, koks malonus gali būti moteriškas veikimo būdas vyriškame verslo pasaulyje” - po susitikimo mintimis dalinosi Rasa Baltė Balčiūnienė.

Artimiausias Vilniaus verslo moterų tinklo renginys vyks rugpjūčio 18 d. Varėnoje, kurio metu VVMT narė, UAB „Varėnos pienelio“ direktorė Jolanta Kuzminienė, praves ekskursiją - degustaciją po gamyklą, supažindins su sūrėlių gamybos procesais. Vėliau moterų lauks edukacinė programa apie grikius „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo“, vaišės ir pokalbiai sodyboje „Grikucis“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis