fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo susitikimas

Vilniaus verslo moterų tinklas (VVMT) veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės mėnesį pradėjo susitikimu „Kelionė į savo verslo klestėjimą. Kas gali būti geriau!“ Pranešimą skaitė: Povilas Petrauskas „International Coaching Federation“ sertifikuotas koučingo profesionalas (PCC) ir pirmasis Baltijos šalyse „Marshall Goldsmith“ sertifikuotas Executive & Team coach. Koučingo patirtis pravestų sesijų skaičiumi Lietuvoje yra didžiausia, o mokymų patirtis – nuo 2002 metų.

Povilas kalbėjo: „Nesiekiu keisti Jūsų, nes tai tik Jūsų pačių galioje. Aš galiu tik padėti Jums augti, įveikti ribojančius įsitikinimus bei įpročius, kad pasiektumėt tai, kas Jums tikrai yra svarbu. Atsirandančias problemas spręsti čia ir dabar. Atsakyti sau į klausimą - ar žinau, kur link judu ? Privalomas 18 mėn. planas, maži sprendimai tikslo link. Kokia mano rolė vadovo ar specialisto ? Nuo to priklauso verslo ateitis. Svarbiausi sėkmingo verslo kriterijai: lyderystė, komanda, finansai, rinkodara, procesai. Pasitikėjimas savimi, savo paslauga, klientais."

Antroje dalyje vyko aptarimas ir šilta diskusija prie kavos. Diskusiją moderavo komunikacijos ekspertė Berta Čaikauskaitė, Berta&Agency vadovė. Buvo kalbama apie tai, kad verslininkai dažnai savo verslą planuoja iš netinkamos ateities. Jeigu nori augimo ir pokyčio, tuomet turi veikti taip, kad tas pokytis įvyktų. Vis dėlto dažniausiai mes verslą darome iš dabartinio taško, kuris neveda į progresą, augimą, pokytį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis