fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo rudens sezono atidarymas

🍂Šiandien įvyko pirmasis rudens sezono Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo susitikimas, kuriame dalyvavo ne tik jau esamos narės, bet ir verslios moterys, kurios norėtų prisijungti prie Verslo moterų tinklo bei narės iš kitų regionų.
🍂Susitikimo dalyves sveikino Ekonomikos ir inovacijų ministerija viceministrė Erika Kuročkina, kurią džiugino tokia verslių moterų bendrystė ir iniciatyvos.
🍂Renginyje dalyvavusi LR prezidento patarėja Vaida Budzevičienė sveikino susirinkusias moteris ir palinkėjo dalintis savo patirtimi su jaunąja karta, akcentuodama svarbą pašalinti stereotipus tiek gyvenime, tiek versle.
🍂Naujoji Vilniaus Verslo moterų tinklo vadovė Irma Januševičiūtė - Spudienė pristatė tinko sukūrimo istoriją, pokyčius tinkle, šių metų planuojamas veiklas ir renginius, dalinosi savo įkvepiančia istorija Vilniaus verslo moterų tinke nuo tapimo nare iki tinklo vadove.
„Džiaugiuosi šiandien matydama tokį gausų viešnių būrį, LVMT vadoves bei mylimas VVMT nares, tiek daug besišypsančių ir šiltų veidų. Šiandien buvo oficialus ir pirmas mano kaip VVMT vadovės renginys, ruduo - tai naujas sezonas, pokyčiai ir daug įdomios veiklos laukia mūsų artimiausiu metu. Naujos galimybės ir bendrystė Rūmuose. Naujas rudens sezonas - tai laikas dalintis, mokytis ir kurti kartu!",- sako VVMT vadovė Irma Spudienė.
🍂Visas viešnias pasveikino ir renginjo vietos - Novotel Vilnius Centre konferencijų salių ir viešbučio direktorė Simona Arštikienė, kuri ne tik trumpai papasakojo apie viešbutį, bet pasidalino ir savo asmenine istorija, siekiant aukščiausio lygio vadovės pozicijos ir darbo su komanda ypatumais.
🍂 Phronesis vadovų akademija treneris – vadovas praktikas Tomas Stonys susitikimo dalyves mokė kaip atpažinti žmogaus - darbuotojo elgsenos scenarijus ir kokią įtaką rezultatams jie turi. Tomas taip pat dalinosi savo patirtimi ir atskleidė būdus, kaip pats žmogus gali išeiti iš negatyvaus scenarijaus.
🍂Po susitikimo dalyvės galėjo pabendrauti su po vasaros pasiilgtomis narėmis, pasikeisti kontaktais ir pasidalinti seminaro įspūdžiais.

🍂Dėkojame visoms dalyvėms ir kviečiame drąsiai jungtis naujas verslias moteris!

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis