fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo pusryčiai legendiniame viešbutyje-restorane „Neringa“

 

Lapkričio 9 d. Vilniaus verslo moterų tinklo (VVMT) narės ir jų viešnios susitiko atviruose Vilniaus verslo moterų tinklo pusryčiuose legendiniame viešbutyje-restorane „Neringa“.

Ryte įvykusio susitikimo metu moterys leidosi į ekskursiją su viešbučio vadove Edita Liutkevičiūte ir pardavimų vadybininke Elvyra Šiuriene po atnaujinto viešbučio patalpas ir turėjo galimybę pasigrožėti įstabiais Vilniaus senamiesčio vaizdai nuo viešbučio stogo, kur ateityje atsidarys „Rooftop Bar“.

Restorano „Neringa“ vadybininkas Justas Palšys pravedė moterims ekskursiją po „Lobby Bar“, ir greitu metu atsidarysiantį „Basement Bar“ bei žinoma, aprodė atsinaujinusio legendinio restorano „Neringa“ erdves.

VVMT narės ne tik klausėsi įtraukiančių pasakojimų apie išsaugotą paveldo objektą, atnaujintas viešbučio-restorano sales, bet ir turėjo galimybę megzti šiltas pažintis. Pusryčiai prasidėjo Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentės Jurgos Rimkės pasveikinimu, naujų renginių bei iniciatyvų pristatymu. Susitikimą vainikavo VVMT narių ir viešnių prisistatymai.

„Džiaugiamės turėję galimybę suburti tiek daug damų po vienu stogu bei kiek geriau susipažinti su gausiu būriu viešnių. Dėkojame pusryčių dalyvėms, o svarbiausia – šio renginio šeimininkams, šiltai priėmusiems ir aprodžiusiems viešbutį ir restoraną „Neringa““ – teigė VVMT prezidentė Jurga Rimkė.

Artimiausias, uždaras VVMT susitikimas vyks lapkričio 22 d. neįprastoje aplinkoje -  Lukiškių kalėjime.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis