fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklo apdovanojimai geriausioms

Gruodžio 1 dieną Lietuvos verslo moterų tinklo narės iš visos Lietuvos šventiškai nusiteikusios ir lydimos puikios nuotaikos linksminosi VVMT Wonderland vakarėlyje!

Pasinėrė į magijos ir staigmenų pasaulį, kuriame jas lydėjo charizmatiškas ir nepakartojamas vakaro vedėjas – magas @Mantas Wizard, kuris ne tik magiškai vedė renginį, bet ir surengė net kelis magiškus pasirodymus!

Damos skanavo magiškus kokteilius ir mėgavosi Astorija Brasserie virtuvės šefo sukurtais skoniais.

Sveikinimo kalbas sakė – VVMT prezidentė Ieva Redikaitė, Lietuvos verslo moterų tinklo – prezidentė Fausta Šeputytė bei VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Vakaro metu įvyko ir svarbiausia renginio dalis VVMT 2022 metų apdovanojimai už aktyvią, išskirtinę veiklą ir iniciatyvas tinklo labui.

2022 VVMT metų Nominacijos:

  1. VVMT METŲ NAUJOKĖ – ši nominacija skiriama 2022 metais įstojusiai narei, kuri pasižymėjo dideliu iniciatyvumu, pristatė naują idėją, padėjo organizuoti svarbų renginį ir pan. 2022 prie VVMT prisijungė net 10 naujokių, 3 aktyviausios iš jų buvo nominuotos šiai nominacijai už svarbų indėlį ir įsitraukimą. 3 nominantės buvo: Gabrielė Keraitė – už aktyvią pagalbą Islandijos misijos metu, VVMT svetainės kūrimo proceso koordinavimą; Laura Veisaitė/Dzikė – už iniciatyvą kuriant ir kuruojant VVMT Įgalinimo grupę, pagalbą organizuojant renginius; Justina Vingilė – už Turkijos verslo moterų renginių organizavimą bei to regiono ambasadorystę. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė praėjusių metų VVMT metų naujokės 2021 nugalėtoja – Dovilė Končak, VVMT METŲ NAUJOKĖ 2022 – UAB "Išmanusis finansavimas" – Laura Dzikė.
  2. UŽ VVMT GERIAUSIĄ METŲ INICIATYVĄ – Buvo nominuotos net 9 narės (Jurga Rimkė, Irma Spudienė, Ieva Redikaitė, Monika Prastienė, Birutė Miškinienė, Inga Tribuišienė) ir 3 pagrindinės nominantės surinkusios daugiausiai balsų: Dovilė Končak – už WEP's grupę ir pranešimo Islandijoje pristatymą; Birutė Miškinienė – už VVMT strateginės sesijos organizavimą ir moderavimą, pagalbą sudarant temines VVMT darbo grupes; Berta Čaikauskaitė – už tinklalaidę "Berta&Talks", pokalbius su VVMT narėmis ir plačią sklaidą apie VVMT socialiniuose tinkluose. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė praėjusių metų VVMT geriausios iniciatyvos 2021 nugalėtoja – Rasa Baltė Balčiūnienė – už verslios moters DNR ir renginius Integra House, "Teorija U", UŽ VVMT GERIAUSIĄ 2022 METŲ INICIATYVĄ – UAB "BERTA &" Berta Čaikauskaitė.
  3. UŽ VVMT SOCIALIAI ATSAKINGIAUSIĄ METŲ INICIATYVĄ – Buvo nominuotos net 7 narės (Ermita Kirdeikytė, Ieva Redikaitė, Inga Tribuišienė, Berta Čaikauskaitė, Jolanta Kuzmienienė) ir 3 pagrindinės nominantės surinkusios daugiausiai balsų yra: Inga Tribuišienė – už aktyvų įsitraukimą ir paramas (maitinimo suteikimą) Socialiniams renginiams; Irma Spudienė – už Ukrainos žmonių paramos (daiktų) sandėliavimą biure, paramą daiktais, aktyvų viešinimą, įsitraukimą, bendrystę ir bendrų projektų su Lietuvos raudonuoju kryžiumi koordinavimą; Irma Spudienė – už 2022 m. Spalio 20 d. Socialinio renginio organizavimą – "Darbuotojas su negalia – (ne)norma", VVMT narių įtraukimą su pranešimais bei paramą šios konferencijos metu, už bendrystę su Valakupiais, žmonių su negalia įtraukimo į darbo rinką sklaidą, už dalyvavimą įvairiose socialinėse iniciatyvose VVMT bei aktyvų dalyvavimą kuriant naujus socialinių iniciatyvų projektus. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė praėjusių metų VVMT laimėtojos Praėjusių metų laimėtojų vardu Liucina Giedrienė, nes už socialiai atsakingiausią iniciatyvą 2021, buvo net trys laimėtojos, nes tai buvo bendras projektas, Jurga Rimkė, Birutė Miškinienė, Liucina Giedrienė – už iniciatyvą "50+ laukiami". UŽ VVMT SOCIALIAI ATSAKINGIAUSIĄ METŲ INICIATYVĄ 2022 – UAB "DSP Plius" Irma Spudienė

  1. UŽ VVMT TARPTAUTIŠKUMO STIPRINIMĄ – Buvo nominuotos net 12 narių (Kristina Šuškevič, Margarita Veličkienė, Rasa Baltė Balčiūnienė, Justina Vingilė, Berta Čaikauskaitė, Laura Kaziukonienė, Birutė Miškinienė, Jolanta Kuzminienė) ir 3 pagrindinės nominantės surinkusios daugiausiai balsų yra: Laura Kaziukonienė – už VVMT/BPW Vilnius chamber klubo nuolatinę ambasadorystę užsienio misijose bei Lietuvos garsinimą Pasauliniu mastu; Dovilė Končak – už WEP's iniciatyvą, už pranešimą Islandijoje, Lietuvos ir VVMT/BPW Vilnius chamber klubo atstovavimą. Seminaras "Įgalintos moterys: mūsų sėkmė siekiant ir išlaikant aukščiausius postus" tarptautinėje BPW konferencijoje Islandijoje; Islandijos misijos delegacija (6 dalyvės): Jurga Rimkė, Irma Spudienė, Dovilė Končak, Gabrielė Keraitė, Kristina Šuškevič, Monika Š. Prastienė – už svarbų atstovavimą ir Lietuvos garsinimą, ne tik BPW Reykjavik 2022 konferencijos metu, bet ir susitikimų metu su Islandijos verslu, bei už Islandijos Pramonės rūmų Bendradarbiavimo sutarties pasirašymą. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė praėjusių metų laimėtoja už Tarptautiškumo stiprinimą 2021 Jurga Rimkė. UŽ VVMT TARPTAUTIŠKUMO STIPRINIMĄ 2022 – Islandijos misijos delegacija: Jurga Rimkė, Irma Spudienė, Dovilė Končak, Gabrielė Keraitė, Kristina Šuškevič, Monika Š. Prastienė

 

  1. VVMT METŲ AMBASADORĖ – Buvo nominuotos net 7 narės (Dovilė Končak, Ieva Redikaitė, Monika Prastienė, Kristina Šuškevič) ir 3 pagrindinės nominantės surinkusios daugiausiai balsų: Berta Čaikauskaitė – už aktyvų VVMT narių viešinimą, profesionalią komunikaciją ir sklaidą viešoje erdvėje, tinklo žinomumo didinimą, jos tinklalaidėse viešėjo ir davė interviu daugybė VVMT narių; Laura Kaziukonienė – už VVMT Ambasadorystę Tarptautinėje erdvėje, pagalbą VVMT narėms kaip pasiruošti misijoms; Jurga Rimkė – už VVMT sklaidą Lietuvoje ir tarptautiniu mastu, moterų apjungimą, diplomatiškumą, aktyvų dalyvavimą veikloje. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė praėjusių metų VVMT Ambasadorė 2021 Irma Spudienė. VVMT METŲ AMBASADORĖ 2022 – UAB "Intra Vires"– Jurga Rimkė

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis