fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinkle – dosnus gyvais renginiais birželis

Birželio 1 d. Vilniaus verslo moterų tinklas pirmąkart šiais metais gyvai susitiko uždaruose pusryčiuose tik prieš metus atsidariusiame Park Inn by Radisson Vilnius Airport viešbutyje ir Verslo centre. Ne tik VVTM narėms tai buvo pirmas gyvas renginys, bet ir pačiam viešbučiui, po ilgo karantininio užsidarymo.

VVMT nares susirinkus į pirmąjį gyvą susitikimą, pasveikino ir įžanginį žodį tarė VVMT Tarybos pirmininkė Jurga Rimkė, kuri taip pat pristatė tinklo veiklas bei artimiausius renginius.

Park Inn by Radisson viešbutį pristatė Klasterio generalinė direktorė Vilija Radzvilavičienė, o Klasterio pardavimų direktorė Irma Kasputienė mažoms grupelėms pristatė viešbutį, aprodė viešbučio erdves, kuriose VVTM narių laukė malonios staigmenos ir pristatė renginių galimybes.

Viešbučio Park Inn restorano „Bocca Buona“ šefas paruošė specialų pusryčių meniu – gausus ir išskirtinis užkandžių pasirinkimas nustebino ne vieną, o pagrindiniai patiekalai (benedikto kiaušinius su šparaginėmis pupelėmis, fritata su brokoliais) leido kokybiškai mėgautis pirmuoju gyvu VVTM susitikimu. Prie pusryčių stalo tinklo narės turėjo galimybę gyvai pasibendrauti mažomis grupelėmis, pasidalinti aktualiomis temomis ir artimiausiais planais

Itin šiltas viešbučio priėmimas, bei gardūs pusryčiai davė puikų startą tinklo tolimesniems gyviems susitikimams. Nuoširdžiai dėkojama Park Inn by Radisson vadovėms ir visam kolektyvui už nepriekaištingą priėmimą ir aptarnavimą.

 

Birželio 15 d. Vilniaus verslo moterų tinklas susitiko unikalioje vietoje - buvusiuose Umiastovskių šeimos rūmuose, kuriuose dabar įsikūręs „Vilniaus klubas“.

VVMT nares susirinkusias išskirtiniuose rūmuose pasveikino ir įžanginį žodį tarė VVMT Tarybos pirmininkė Jurga Rimkė, kuri trumpai pristatė tinklo veiklas bei artimiausius renginius.

Ilgametę Vilniaus istoriją menančiuose Umiastovskių rūmų didžiojoje salėje kviestinė viešnia, verslo psichologė, Geštalt psichoterapijos praktikė, Ugnė Juodytė pravedė paskaitą-diskusiją „Kas yra perdegimas ir jo priežastys“. Tema po ilgo karantininio laikotarpio ypač aktuali ne tik kaip vadovėms, bet kaip ir moterims. Ugnė pasidalino ne tik sukaupta ilgamete patirtimi, surinktais mokslinių tyrimų duomenimis, bet ir asmenine praktika, kaip išgyventi šį sudėtingą laikotarpį, pakelti patiriamą stresą, nuovargį, darbinius sunkumus ir perdegimo sindromą ne tik mums pačioms, bet ir mūsų darbuotojams.

VVMT narės taip pat gavo iš Ugnės Juodytės dvi dovanas – asmenines treniruotes, kurios ne tik patars kaip atsipalaiduoti, rasti balansą tarp poilsio ir darbinių veiklų, bet padės visose situacijose išlikti „medaus mėnesio“ etape su pačia savimi.

Po rimtosios dalies Agnė Dvarionienė, „Vilniaus klubo“ direktorė bei Rita Bacevičienė, ilgametė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotoja ir viena iš pirmųjų „Vilniaus klubo“ narių, pakvietė VVMT nares į ekskursiją po rūmų menes, kurią lydėjo ne tik vaizdingi pasakojimai apie Umiastovskių šeimą, rūmų gyvavimo epochas, atnaujinimo ir atgaivinimo darbus, bet ir dabartinių rūmų laikų ir juose vyksiančių veiklų pristatymas.

Galiausiai VVTM nares maloniai nustebino ne tik Umiastovskių rūmų didybė, istorija, išpuoselėtai atkurtos patalpos, bet ir „Vilniaus klubo“ šefės Alina Čepulionis paruoštos gurmaniškos vaišės, kurios suteikė dar daugiau peno aktualioms temoms ir būsimiems Vilniaus verslo moterų tinklo planas aptarti prie kavos.

Daugiau informacijos apie LVMT: https://www.verslomoterys.lt/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis