fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas tapo tarptautinės federacijos BPW International nariu

 

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikiantis Verslo moterų tinklas tapo tarptautinės federacijos BPW International nariu, kuriam suteiktas pavadinimas BPW Vilnius Chamber. BPW vienija moteris, kuriančias verslus ir (arba) siekiančias profesinės karjeros.

Organizacijos veiklos tikslas – plėtoti moterų profesinį potencialą ir lyderystę, užtikrinti vienodą moterų ir vyrų dalyvavimą valdyme bei sprendimų priėmime visais lygmenimis. BPW klubai veikia daugiau nei 100 pasaulio šalių visuose kontinentuose. Vien Europoje federacija, kuri šiemet švęs 90-ąjį jubiliejų, turi per 20 tūkst. narių.

„Narystė BPW Vilniaus verslo moterų tinklui atveria daug naujų galimybių. Tai – ne tik verslo bei profesiniai kontaktai, atstovavimas Europos Komisijoje bei Jungtinių Tautų Organizacijoje, kur BPW turi nuolatines atstoves, bet ir Lietuvos vardo garsinimas bei kitų šalių ir kultūrų pažinimo galimybė. BPW vykdo daug įvairių projektų ir veiklų – kiekviena gali rasti temą ir sritį pagal interesus, – džiaugsminga žinia dalinosi Vilniaus VMT prezidentė Jurga Rimkė. – Sveikinimus ir linkėjimus perdavė BPW International prezidentė dr. Amany Asfour, Europos regiono koordinatorė Giuseppa Bombaci, kvietimo susitikti sulaukėme iš BPW Latvija Rygos klubo prezidentės Ingos Pumpurės“.

Daugiau informacijos apie BPW Europe svetainėje http://bpw-europe.org/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.