fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas surengė šventinį susitikimą

 

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikiantis Verslo moterų tinklas surengė paskutinį šiais metais šventinį susitikimą, prie kurio prisijungė ir gausus kolegių iš VMT Panevėžio regiono būrys.

Vakarą pradėjusi VVMT prezidentė Jurga Rimkė pakvietė šiame šventiškame bruzdesyje trumpam stabtelėti, nurimti, t. y. pamiršti darbus, telefonus, rūpesčius, net šeimas, ir tiesiog pabūti visoms kartu.

O nurimti padėjo lektorius, verslo konsultantas bei treneris, strateginių ir kūrybinių sesijų moderatorius, puikus įkvėpėjas Aurimas Vietrinas, pasiūlęs temą „Trys universalios valiutos versle ir kasdienybėje“, itin tinkančią metų pabaigai ir skatinančią permąstyti savo prioritetus, verslo, darbo bei gyvenimo planus, svajones, santykius ir investicijas.

Išskirtinė padėka Eglei Surplienei (UAB „Gerovės valdymas“), pasirūpinusiai lektoriumi, VVMT tarybos narei Daivai Adutavičienei (UAB „Veritas Ana“), suteikusiai susitikimui „VIP apartamentus“ ir puikias vaišes, bei Loretai Dainytei už „Balto dobilo“ gėrimus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.