fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus Verslo moterų tinklas stiprins moterų balsą ir įtaką

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar Rūmų Verslo moterų tinklo vadove išrinkta Jurga Rimkė, UAB Intra Vires vadovė.

Rūmų Verslo moterų tinklas, kurio narės – Rūmų įmonių savininkės ir aukščiausio lygio vadovės, skatins moterų verslumą, teiks savitarpio pagalbą bei sieks lygių galimybių principo užtikrinimo versle.

„Atgimstantis Verslo moterų tinklas sieks ne tik atgaivinti gerąsias praėjusio dešimtmečio tradicijas, bet ir įnešti naujovių. Tikime, kad Tinklas taps aktyviausių verslininkių traukos centru, kuriame bendraujant ir bendradarbiaujant gimsta ir įgyvendinami nauji sumanymai“, - pažymi Tinklo vadovė p. J. Rimkė.

Rūmų Verslo moterų tinklas planuoja rengti bendrus verslininkių projektus, informacijos, patirties dalijimąsi verslininkų tarpe, teiks pasiūlymus dėl įstatymų bei kitų teisės aktų, siekiant stiprinti verslininkių moterų balsą ir įtaką.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai džiaugiasi atgimusiu Rūmų Verslo moterų tinklu, kuris pastaraisiais metais veikė tik fragmentiškai. Tikime, kad Tinklas taps aktyvia verslininkių – partnerių bendruomene, kuri aktyviai dalyvaus Rūmų ir visos Lietuvos verslo veikloje“,  - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Verslininkės vakar vykusiame susirinkime į Tinklo tarybą išrinko p. Vilmą Eidukynaitę (UAB IT akademija), advokatę Eglę Matuizaitę (Advokatų kontora Matuizaitė ir partneriai), p. Loretą Dainytę (UAB Integre), advokatę Laurą Beinorienę (Advokatės Lauros Beinorienės kontora) ir pirmininkę tapusią p. J. Rimkę.  

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas (toliau – VVMT) – tai Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau vadinama – Rūmai) verslo moterų klubas, vienijantis Rūmų narių verslo savininkes ar aukščiausio lygio vadoves.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.