fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas kviečia registruotis į seminarą „Verslo idėja – naujas produktas per savaitę. Ką augantis verslas gali išmokti iš FinTech?“

Technologijos pakeitė pasaulį negrįžtamai, nė vienas iš mūsų kasdienės veiklos neįsivaizduojame be el. bankininkystės programėlių telefonuose, momentinių pavedimų ir greitų bei lanksčių finansinių produktų, nukreiptų į kliento poreikius. „FinTech“ įmonės siūlo inovacijas, paremtas klientų elgsenos analize ir dirbtinio intelekto taikymu, todėl geba atliepti klientų lūkesčius greičiau nei patys klientai to paprašo.

„FinTech“ industrija pasiekė perversmą, kai procesus pakeitė modernėjančios informacinės technologijos, dirbtinis intelektas, kompiuterinės programos bei algoritmai. O dėl savo potencialo finansų ir technologijų sinergija visame pasaulyje matoma kaip perspektyvi sritis verslui, kuri gali sukurti didžiausią pridėtinę vertę, padidinti atlyginimus, sutaupyti įmonės kaštus ir optimizuoti procesus.

Taigi ar įmanoma augančiam verslui pasimokyti iš „FinTech“ sumaniau pritaikyti naująsias technologijas savo verslo modeliui ir pasiekti konkurencinį pranašumą?

Apie tai, kur krypsta pasaulio dėmesys, į kokias technologijas investuoti verta, kaip pastebėti spragas plėtojant verslus ir kaip savo verslą geriausiai pristatyti bei pritaikyti klientams, papasakos pirmojo Lietuvos neobanko „SME Bank“ CTO Simonas Kareiva ir finansinių technologijų įmonės „SME Finance“ pardavimų vadovas Audrius Beniulis.

Kviečiame registruotis į seminarą, kuris vyks rugsėjo 20 d. 15:00 val. „Radisson Blu“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Renginys nemokamas. Rugsėjo 20 d. 15:00 val. „Radisson Blu“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Registracija: https://forms.gle/DWemmM7FMDB2kgRn8.

Kontaktinis asmuo Gintarė Danilevičė.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis