fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas išsirinko naują Tarybą

Įvyko Vilniaus verslo moterų tinklo susitikimas, kurio metu buvo išrinkta vienerių metų kadencijai nauja tinklo pirmininkė, kuria tapo Ieva Redikaitė ir Taryba, kurią sudaro dar šešios moterys vadovės.

„Vertinu šią galimybę ir su nekantrumu laukiu naujų iššūkių. Tikiu, kad turima patirtis ir žinios atvers naujas galimybes ir perspektyvas, kurs vertę narėms, padės augti ir plėstis pačiam tinklui ir atskiroms jo narėms“, - kalbėjo naujai išrinkta Vilniaus verslo moterų tinklo pirmininkė, Ieva Redikaitė, kuri yra ir įmonės „Baltic Recycling Group“ vadovė.

Vilniaus verslo moterų tinklo veikla atnaujinta 2018 metais ir šiuo metu vienija 51 vadovę. Tinklas nuolat siūlo verslo vystymo galimybes ir formuoja moterų verslumui palankią aplinką. Narystė Vilniaus verslo moterų tinkle užtikrina patirties mainus, pagalbą verslo ryšių plėtojime Lietuvoje ir už jos ribų, profesinių, vadovavimo ir lyderystės kompetencijų stiprinimą, bendrus projektus ir iniciatyvas.

 

„Įdomi ir neįkainojama patirtis, bendrystė bei šiemet ypatingai suaktyvėjusi tarptautinė veikla, yra tai, kas labiausiai džiugino vykdant Tinklo vadovės pareigas. Noriu padėkoti senajai Tarybai ir visoms narėms, kurių dėka pavyko užmegzti naujų kontaktų Europoje ir už jos ribų, auginti ir stiprinti Tinklą bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Naujai Tinklo vadovei ir Tarybai linkiu, sėkmės ir drąsos priimant iššūkius, juk už nugaros visas pulkas protingų ir profesionalių vadovių pasiruošusių padėti ir prisidėti“, - renginio metu kalbėjo buvusi Vilniaus verslo moterų tinklo pirmininkė, Jurga Rimkė, kuri yra ir įmonės „Intra Vires“ vadovė.

 

Naują VVMT Tarybą sudaro:

Pirmininkė Ieva Redikaitė

Liucina Giedrienė

Aušra Pakėnienė

Eglė Surplienė

Ingrida Zmejauskienė

Dovilė Končak

Irma Spudienė

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis