fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų tinklas išrinko naują tarybą

 

Vakar Vilniaus verslo moterų tinklo narės (VVMT), veikiančios prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, rinkosi į metinį susirinkimą, kuriame aptarė praėjusių metų veiklą ir narystę tarptautiniame verslių moterų tinkle „BPW International“, pasidalino naujo sezono idėjomis ir pasiūlymais, aptarė artimiausius renginius ir išrinko naują tarybą. Šiuo metu Vilniaus verslo moterų tinklas vienija 37 nares (2019 m. – 24, 2018 m. – 10).

VVMT prezidentė Jurga Rimkė, pristatydama praėjusių metų veiklos ataskaitą, sakė, kad šis sezonas buvo išskirtinis ne tik dėl COVID-19. Nenumatytas sunkmetis dar labiau sustiprino moterų bendrystę, jos karantino metu aktyviai dalijosi galimybėmis, žiniomis, rekomendacijomis ir padėjo viena kitai. Nepaisydamos to, kad pavasarį visus renginius ir keliones teko atšaukti, verslios moterys juos organizavo on-line formatu: kaip įprasta, rinkosi į verslo pusryčius, mokymus, tarptautinius „BPW International“ susitikimus. Būtent virtualus bendravimas suartino visos Lietuvos verslo moteris, todėl pasibaigus karantinui į vis daugiau susitikimų, ekskursijų ir renginių susirenka dalyvės ir iš kitų regionų VMT: Kauno, Šiaulių, Panevėžio. Šį rudenį VVMT pradėjo prasmingu socialiniu renginiu su Valakupių reabilitacijos centru, su kuriuo toliau tęsia bendrus projektus, organizavo Lietuvos verslo moterų tinklo metinį susitikimą Valdovų rūmuose, planuoja bendrų iniciatyvų su Europos lyčių lygybės institutu, ketina jungtis prie tarptautinio projekto „50Plus“ ir t. t.

Nauja Vilniaus VMT taryba: (iš kairės) L. Žukauskaitė, M. Prastienė, J. Rimkė, I. Spudienė, D. Adutavičienė

Vakar dienos susirinkime Vilniaus verslo moterų tinklas išrinko naują tarybą: trečią kartą prezidente tapo Jurga Rimkė (UAB „Intra Vires“), viceprezidentėmis: Irma Spudienė (UAB „DSP Plius“), atsakinga už narystę, mentorystę ir plėtrą, ir Ligita Žukauskaitė (UAB „Opera Optima“), atsakinga už renginių organizavimą; narėmis: iždininkė Daiva Adutavičienė (UAB „Veritas Ana“) ir Monika Prastienė (UAB „MDP Holding“), atsakinga už dokumentaciją. Linkime atsinaujinusiai Tarybai sėkmingai tęsti pradėtus darbus ir įgyvendinti naujas idėjas!

„Pirmiausia noriu nuoširdžiai padėkoti už jūsų pasitikėjimą. Tai – puikus akstinas tęsti pradėtus darbus ir kibti į naujus. Labai džiaugiuosi, kad stiprėja ir auga Vilniaus tinklas, kuriame jau beveik 40 narių. Kai 2018 metais pirmą kartą buvau išrinkta VVMT prezidente, mūsų tebuvo dešimt. Svarbu, kad mūsų tinklas auga ne tik kiekybiškai, bet ir kokybiškai. Organizuojame daug renginių, dalyvaujame prasminguose projektuose ir tarptautinėje veikloje. Tačiau vertingiausia, ką mes gauname būdamos čia, yra verslo moterų tinklaveikos atveriamos galimybės, tarpusavio palaikymas ir bendrystės jausmas“, – sakė trečią kartą Vilniaus VMT prezidente tapusi J. Rimkė.

Vilniaus verslo moterų tinklas

 

 VVMT nuoširdžiai dėkoja savo narei Jolantai Kuzminienei (UAB „Varėnos pienelis“) už vaišes šio ir kitų renginių metu.

 

Artimiausi renginiai:

  • lapkričio 3 d. Vilniaus VMT verslo pusryčiai viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“
  • lapkričio 12 d. „Žalgirio“ arenoje Kauno VMT organizuoja ketvirtą moterų konferenciją „Versli ir laiminga. Tinkle“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis