fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus verslo moterų susitikimas

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų verslo moterų tinklo narėms netrūko viešnių iš Islandijos bei to krašto platesnio pažinimo.
Praėjusių metų gegužės mėnesį Vilniaus VMT delegacija dalyvavo misijoje Islandijoje, ten susipažino taip pat ir su lietuve Inga Minelgaite, kuri daugelį metų gyvena Islandijoje. Buvo palaikomi ryšiai ir po metų pavyko surengti puikų verslo susitikimą - pranešimą visoms narėms bei viešnioms apie įgalinimą.
Pranešėja Inga Minelgaite - mokslų daktarė, Islandijos universiteto profesorė, „Infinitus Labs“ bendraįkūrėja. Inga yra kviestinė profesorė, tarybos narė arba tarybos pirmininkė keliuose universitetuose. Ji taip pat dirba su trigubos karūnos universitetais (1% geriausių verslo mokyklų pasaulyje). Inga turi daugiau nei penkiolikos metų vadovaujamo darbo patirtį įvairiose pozicijose - padalinio vadovė, generalinė direktorė, valdybos narė. Ji konsultavo įmones, kurios yra didžiausios įmonės pasaulyje savo sektoriuje. Pagrindinė Ingos tyrimų sritis – tarpkultūrinė lyderystė. Inga yra pirmosios knygos apie organizacinę lyderystę Islandijoje „Demystifying Leadership in Iceland: An Inquiry Into Cultural, Societal, and Entrepreneurial Uniqueness“ („Springer“), kuri buvo nominuota EURAM metų knygos apdovanojimui, bendraautorė. Inga yra pasaulinė projekto FEELS vadovė ir GLOBE tyrimo (didžiausias organizacijų lyderystės tyrimas pasaulyje) bendradarbė, taip pat IPMA Publishing redakcinės kolegijos narė.
„Įgalinimas: visur ir visada ?“ Inga Minelagaitė pranešimo metu kalbėjo: Kas yra įgalinimas? Kokios yra įgalinimo naudos? Ar tikrai įgalinimas yra universaliai sėkmingas receptas organizacijose? Kokie yra kultūriniai įgalinimo ypatumai? Netrūko dalyvių įtraukimo, refleksijų, žaidimų bei malonių diskusijų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis