fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus rūmai aktyvina bendradarbiavimą su Turkijos regionais

Kovo 10 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Turkijos ambasada Vilniuje ir LR ambasada Turkijoje, bendradarbiaujant su Ankaros prekybos ir pramonės rūmais ir Bursos prekybos ir pramonės rūmais bei ekspertais organizavo vebinarą „Verslo galimybės Turkijoje“.

„Džiaugiamės, kad Vilniaus rūmai aktyvina bendradarbiavimą su Turkijos regionais. Jau turime partnerystę su Antalijos prekybos ir pramonės rūmais, su Stambulo prekybos rūmais dirbame kartu įgyvendindami projektus ir kasmet sulaukdavome keletą verslo vizitų iš Turkijos. Artimiausiu metu ketiname pasirašyti partnerystės susitarimus ir su Ankaros pramonės rūmais bei Bursos prekybos ir pramonės rūmais“, - sveikindamas renginio dalyvius ir svečius sakė Rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius.

Renginio metu buvo apžvelgta Lietuvos ir Turkijos dvišalė prekyba, Turkijos - Lietuvos verslo tarybos veikla, teisinė bazė ir verslo vystymo ypatumai Turkijoje bei bendradarbiavimo galimybes Lietuvos įmonėms.

Vebinare dalyvavo  atstovai iš įvairių Lietuvos verslo sektorių: statyba, chemijos produktai, konsultavimo paslaugos, aukštasis mokslas, energetika, maistas ir gėrimai, baldų gamyba, namų apyvokos prekės, farmacija, tekstilė, transportas ir logistika, mažmeninė ir didmeninė prekyba.

Vebinaro pranešimai:

Verslo galimybės Turkijoje, Umit Atesagaoglu, Turkijos ambasados Vilniuje komercijos atašė

Verslas ir investicijos Ankaroje, Doc. Prof. Dr. Yavuz Cabbar, Ankaros PR generalinis sekretorius

Verslo galimybės Bursoje,  Murat Bayizit, Bursos PPR vice-prezidentas

Verslas su Turkija: praktiniai patarimai, Vaida Stankevičienė, LR ambasados Turkijoje laikinoji reikalų patikėtinė

 

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis