fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus papildė nauji nariai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusią savaitę Rūmų Taryba naujais nariais patvirtino 13 įmonių. Vilniaus, Alytaus, Ukmergės regionuose aktyviai veikiančią verslo ir mokslo organizaciją papildė įmonės ir įstaigos, užsiimančios medinių gaminių gamyba, statyba, maisto apdorojimo mašinų gamyba, teikiančios teisines, kreditavimo ir kitas paslaugas.

Rūmų nariais tapo UAB „Litwool“, „ADC LEGAL | Advokatų kontora“, UAB „FD trading“, UAB „Prekybos gėlėmis agentūra“, UAB „Conatus“, UAB „Dehidra“, UAB „Baltijos mokymų akademija“, UAB „Harmoningos asmenybės institutas“, UAB „Soscredit“, MB „Mediniai magnetukai“, UAB „Reversa“, RUAB „Dzūkijos golfas“, verslininkė Rasa Čirienė.

„Vis daugiau šalies įmonių vertina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklą ir nori joje dalyvauti gaunant apčiuopiamą naudą. Rūmų organizuojamos įvažiuojamosios ir išvažiuojamosios verslo misijos Rūmų nariams padeda rasti naujus verslo partnerius, sudaryti kontraktus ar atverti tiesioginius vartus į užsienio rinkas. Neseniai startavęs Verslo kompetencijų ir paslaugų centras Rūmų esamiems ir naujiems nariams pasiūlė paslaugų planus pagal kiekvieno poreikius, tad tikimės nariams suteikti maksimalią narystės naudą“, - sveikindamas naujus narius pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.  

Šiemet Rūmus papildė 85 nauji nariai, šiuo metu Rūmai vienija per 540 įmonių ir verslininkų bei mokslo įstaigų iš įvairių Lietuvos miestų bei regionų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.