fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose tradicinė naujo nario diena

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose surengta tradicinė Naujo nario diena, kurioje buvo kviečiamos dalyvauti nuo 2020 m. lapkričio mėnesio naujai įstojusios 26 įmonės.

„Rūmai – ilgiausiai veikianti ir vienintelė verslo ir mokslo bendruomenė Lietuvoje, vienijanti skirtingo dydžio, sektorių verslus bei mokymo įstaigas, veikianti pagal atskirą Lietuvos Respublikos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą. Tačiau, be valstybės deleguotų funkcijų, tarptautinio ir institucinio atstovavimo, Rūmai teikia daugybę įvairiausių paslaugų verslui. Narystė prekybos, pramonės ir amatų rūmuose suteikia puikių galimybių ne tik ieškoti naujų veiklos krypčių, kontaktų, verslo partnerių ir eksporto rinkų, bet ir dalintis patirtimi klubų veikloje, dalyvauti daugybėje Rūmų organizuojamų mokymų ir įvairaus pobūdžio renginių. Kad sėkmingai galėtum bendradarbiauti ir atliepti kiekvieno nario lūkesčius, būtinas Jūsų, narių, aktyvus įsitraukimas į Rūmų veiklas, iniciatyvas. Mes Rūmų administracija, kartu su Jumis esame pasiryžę pasiekti, kad mūsų bendradarbiavimas nebūti tik žodinis, o neštų abipusę naudą ir realius rezultatus“, – teigė Rūmų generalinis direktorius A. Danilevičius.

Virtualaus renginio metu Rūmų tarybos narė, Verslo vadovų klubo vadovė, UAB „IT akademija“ vadovė Vilma Eidukynaitė atskleidė narystės Rūmuose privalumus ir pristatė Verslo vadovų klubą. Tarptautinę rūmų veiklą, Eksporto klubą, Enterprise Europe Network projektus ir renginius pristatė Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė. Bendradarbiauti kvietė ir Rūmų tarybos viceprezidentė, Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė ir UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė, kuri pristatė Vilniaus Verslo moterų tinklą, kuris taip pat yra tarptautinės organizacijos „BPW International“ narys. Nauja Rūmų verslo paslaugų vadovė Justina Vingilė kvietė naujus narius aktyviai bendrauti, įsitraukti į rūmų veiklas ir iniciatyvas bei drauge siekti sėkmingo bendradarbiavimo galimybių.

Susitikimą naudingais patarimais ir įžvalgomis papildė Rūmų eksperto, konsultavimo ir mokymų įmonės „Ledo Mintys“ verslo trenerio,  bendrasavininko Dariaus Samuolio pranešimas „Keturios vadovo skrybėlės“. „Vadovas organizacijoje turi kelias roles. Iš jo tikisi, kad jis bus savo srities ekspertas, prižiūrės savo atsakomybės sritį,  bus vadovų komandos ir kolektyvo narys. Vienos rolės yra labiau mėgstamos, kitos - mažiau. Vadovo pagrindinės funkcijos – pasiekti išsikeltų įmonės tikslų ir išlaikyti žmones. Kad darbas būtų efektingas svarbu laiku keisti ir paleisti roles, nes per didelis ar per mažas vadovavimas stabdo organizacijos veiklą ir nepadeda pasiekiamų norimų rezultatų, - įžvalgomis ir sukaipta patirtimi dalinosi Darius Samuolis.

„Prisijungėm prie Rūmų siekdami plėsti klientų ratą užsienio rinkoje ir geresnio bendradarbiavimo partnerio nei Rūmai nerado. Esame labai dėkingi Rūmų darbuotojams už visas konsultacijas ir patarimus. Rūmų dėka, tikimės užmegzti tarptautinius ryšius su Prekybos rūmų atstovais iš viso pasaulio, ypač iš JAV, Pakistano, UAE, Brazilijos“ – pasakojo UAB „Baltled“ atstovė Rasa Budraitytė – Sideravičienė.

„Turiu labai sėkmingą patirtį su Vilniaus prekybos, pramonės, amatų rūmais. Po sėkmingo bendro vizito į Uzbekistaną, matau dideles perspektyvas, tiek ieškant tarptautinių partnerių, tiek bendradarbiaujant su verslu, teik ruošiant specialistus, tiek vykdant mokslinius tyrimus, tiek teikiant kvalifikacijos mokymo paslaugas“, – džiaugėsi naryste Rūmuose Vytauto didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos kanclerė Astrida Miceikienė.

Naujo nario dienoje dalyvavo ir savo veiklą pristatė: Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, UAB „Freidesk“ - skaitmeninė platforma, skirta krovinių siuntėjų bei vežėjų bendradarbiavimui; UAB „Izovoltas“ - elektrotechnikos, elektronikos ir technologinės bei pramoninės įrangos tiekimo įmonė; Tomas Seikalis – viešųjų pirkimų ekspertas; UAB „Autoverslas“ – krovinių, automobilių gabenimo įmonė, logistikos centras; UAB „Išmanusis finansavimas“ - smulkių ir vidutinių įmonių finansavimo ir konsultavimo įmonė; MB „Academia Dominorum“ - mokymų ir konsultacijų įmonė, UAB „Baltled“ - LED apšvietimo sprendimų įmonė, Darius Glušauskas – prekybos paslaugų ekspertas, „Integre“ įmonių grupė (UAB „Sofija“) – buhalterinės apskaitos įmonės, UAB „Sinergijos projektai“ - namo/pastato pridavimo konsultacijų įmonė, UAB „Narbutas International“ - biuro baldų įmonė; UAB „Baltgrupė“ - didmeninė prekyba: pjautine, obliuota, klijuota mediena bei jos gaminiais; UAB „Elektros taupymo sprendimai“ – pramoninių šviestuvų įmonė.

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis