fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Vengrijos ambasados ekonomikos atašė – Peter Schmidt

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi antrus metus Vengrijos ambasadoje Vilniuje, ekonomikos atašė pareigas vykdantis – Peter Schmidt. Rūmuose svečias susitiko su VPPAR Prezidentu Sigitu Leonavičiumi, generaliniu Rūmų direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadove Audrone Masandukaite.

„Lietuvoje dirbu antrus metus ir galiu pasidžiaugti, kad Lietuvos ir Vengrijos dvišaliai verslo santykiai yra sėkmingi, nes yra perkopę pusę milijardo prekybinės apyvartos. Mano apsilankymo Rūmuose tikslas – užmegzti kuo glaudesnius santykius su Rūmų bendruomene, dalintis kontaktais, padėti vystyti dvišalius verslininkų santykius, ypatingai informacinių technologijų sektoriuje“, - kalbėjo ekonomikos atašė P.Schmidt.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos duomenis, Vengrija į Lietuvą importuoja farmacijos produktus, plastiką ir jo dirbinius, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, optikos, fotografijos, medicinos prietaisus, antžeminio transporto priemones, pašarus, maisto pramonės liekanas. Importas sudaro 255,1 mln. EUR.

„Pozityviai žiūriu į Vengrijos ekonomiką, kurios stabilumas, nežiūrint į geopolitinę situaciją visoje Europoje, yra išlaikytas ir pastovus. Iš asmeninės patirties galiu teigti, kad šalies verslo kultūra taip pat yra etiška ir aukšto lygio, todėl Rūmai atviri dvišaliams verslo santykiams, tarpininkavimui kontaktų pasidalinime ir kitai ekonominei veiklai“, - susitikimo metu kalbėjo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas, Sigitas Leonavičius.

Susitikimo metu  Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius pristatė Lietuvos Rūmų sistemą ir Vilniaus rūmų veiklą. Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė papasakojo apie tarptautinius projektus ir veiklas, kuriuose aktyviai dalyvauja Rūmai.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis