fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Sakartvelo ambasadorė p. Salome Shapakidzė

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi naujai paskirta Sakartvelo ambasadorė p. Salome Shapakidzė.

„Džiaugiuosi sutikdamas naujai paskirtą Sakartvelo ambasadorę. Lietuvos ir Sakartvelo verslo santykiai yra pakankamai intensyvūs, todėl ši pažintis ir vizitas yra labai reikšmingi Rūmų nariams“, – kalbėjo Dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Dr. A.Danilevičius viešniai papasakojo apie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklą, juose veikiančių Vadovų ir Eksporto klubų, Moterų tinklo verslo bendruomenes.

„Į Lietuvą, keturių metų kadencijai, atvykau prieš kelias savaites ir jau supratau, kad yra didelis verslo potencialas abiejose šalyse, todėl vienas artimiausių tikslų – jau sausio mėnesį surengti dvišalį  Lietuvos ir Sakartvelo Verslo Forumą. Turiu didelių vilčių, nes, manau, kad tik profesionalus bendradarbiavimas ir teisingi žmonės gali atnešti sėkmę versle“, – kalbėjo p. Salome Shapakidzė, kuri yra karjeros diplomatė ir ankščiau dirbo Europos integracijos ir NATO struktūrose.

Šiuo metu VPPAR dayvauja „EU4Business” projekte, kuriame vieni iš konsorciumo partnerių yra Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmai.

2018 metais įgyvendintas kitas projektas susijęs su Sakartvelo darbdavių asociacijos kompetencijų stiprinimu tarptautinės prekybos srityje.

Dvišalė Sakartvelo ir Lietuvos prekybos apyvarta sudaro 63,6 mln. EUR iš kurios eksportui tenka 33 mln. EUR (beveik 15% nuo šios sumos yra lietuviškos kilmės prekių), o importui 30,6 mln. EUR. Daugiausiai importuojami alkoholiniai ir nealkoholiniai  gėrimai, maisto produktai.

Maisto produktai ir gėrimai, inžinerija, metalurgijos ir chemijos pramonė, išskiriamos kaip pagrindinės pramonės šakos Sakartvele.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis