fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi naujai paskirtas Lietuvos komercijos atašė Ukrainoje – Tomas Matulevičius

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi naujai paskirtas Lietuvos komercijos atašė Ukrainoje – Tomas Matulevičius, kuris nuo 2001 metų buvo LR karys ir tarnavo kaip pulkininkas leitenantas. T.Matulevičius naujas pareigas Ukrainoje pradėjo vykdyti nuo rugsėjo 5 dienos.

Susitikime, kuriame dalyvavo VPPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, buvo aptartos Lietuvos ir Ukrainos ekonominės galimybės konflikto kontekste.

„Ukraina labai nori europėti, o Lietuva gali stipriai prisidėti kaip konsultantas, kuris siūlo gerąsias praktikas, ypatingai infrastruktūros, skaitmenizacijos, logistikos, statybu ir valdymo procesų kontekste. Lietuvos verslo„know-how“ gali pagelbėti Ukrainos verslui greičiau pasiekti Europines ar kitas tarptautines rinkas įvairiuose sektoriuose“, - kalbėjo dr. Almantas Danilevičius, VPPAR generalinis direktorius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nuo pat karo pradžios entuziastingai rėmė Ukrainą tiek finansiškai, tiek ir skirdami humanitarę pagalbą, šiandien supranta, kad kol Ukrainoje nebus paliaubų, pritraukti investicijų nepavyks. Nežiūrint į tai, naujasis komercijos atašė pozityviai žiūri į ateitį ir regioną, ypatingai šalies Vakaruose, piešia šviesiom spalvom.

„Atsiveria nauji horizontai ir Ukraina tampa galimybių šalimi. Rinka labai didelė tiek nišinei veiklai, tiek ir masinei gamybai ir prekybai. Jau dabar yra atstatinėjami tiltai, mokyklos, darželiai. Partneriai nebelaukia karo pabaigos, o tiesiog dirba“, - susitikimo metu kalbėjo T.Matulevičius.

Svečias taip pat informavo Vilniaus PPAR, kad lapkričio mėnesį yra planuojamas verslo kontaktų apsikeitimo renginys, kuris vyktų Lvive ir netolimoje ateityje ketinama pasidalinti, kurių sektorių verslininkai būtų labiausiai laukiami Ukrainoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis