fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmuose lankėsi naujai paskirta ambasadorė Indijoje – Diana Mickevičienė

Šiandien Rūmuose lankėsi paskirtoji Lietuvos Ambasadorė Indijoje Diana Mickevičienė, kuri veiklą pradeda jau lapkričio viduryje. Prieš tai D. Mickevičienė ėjo Ambasadorės Kinijoje pareigas. Šio susitikimo tikslas – susipažinti ir pasidalinti bendradarbiavimo idėjomis.

Viešnią sutiko Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė. Pristatydamas Rūmus dr. A. Danilevičius pažymėjo, kad Rūmams galėtų būti svarbus investicijų iš Indijos pritraukimas.

Ambasadorė minėjo, kad Indijos rinka ir galimybės labai keičiasi. Daugiau nei prieš 10 metų šioje rinkoje dirbusi p. Mickevičienė pasakojo, kad tuo metu lietuvių galimybės įžengti į šią rinką buvo mažai įmanomos, nes Indija yra sudėtinga rinka. Indai labai išrankūs, patys pasirenka kokias kompanijas įsigyti. Juolab, kad Lietuvoje trūksta tarptautiniu mastu žinomų prekės ženklų. Nepaisant to, kelios aukštos pridėtinės vertės produkciją kuriančios Lietuvos įmonės, jau yra įsisteigusios Indijoje. Ambasadorė minėjo, kad Rūmų įmonėms svarbu būtų dalyvauti aukščiausio lygio Lietuvos politikų vizituose Indijoje, kurie planuojami kitų metų pradžioje.

Nors Ambasadoje dirba iš viso tik 3 diplomatai, nemaža parama verslo plėtrai galės būti įgyvendinama per 4 garbės konsulus, pasakojo  Ambasadorė.

Dr. A. Danilevičius pasiūlė dar šiais metais suorganizuoti teminį vebinarą, pasitelkiant garbės konsulus ir pristatant verslo galimybes auštos pridėtinės vertės Lietuvos įmonėms.

Susitikimo metu buvo sutarta, kad Ambasadorė dalinsis naudinga verslo informacija apie Indijos rinką ir, Rūmams inicijuojant, bus galimybė surengti naudingą vebinarą Lietuvos verslui.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis