fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi būsimasis ambasadorius Singapūre – Darius Gaidys

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi būsimasis ambasadorius Singapūre, kuris pareigas Pietryčių Azijoje pradės liepos mėnesį.  Naujai atidaryta ambasada Lietuvai atstovaus ir dirbs su pagrindinėmis regiono valstybėmis: Singapūru, Indonezija, Tailandu, Malaizija ir Filipinais.

„Džiaugiuosi sutikdamas būsimą Singapūro ambasadorių. Regionas turi didelį potencialą verslui, o Rūmų nariai ne tik norą bendradarbiauti ir siūlyti savo paslaugas, bet ir dalyvauti vykstančiuose projektuose, kurie padeda verslui augti ir plėstis“, - priimdamas būsimą ambasadorių kalbėjo Dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Kaip prioritetinę, diplomatas D.Gaidys įvardino ekonominę veiklą.

„Rūmuose lankausi todėl, kad pagrindinė ir prioritetinė veikla regione bus ekonominė, todėl yra didelis nusiteikimas kažką nuveikti – verslui pristatyti Pietryčių Aziją, supažindinti su pagrindinėmis pramonės šakomis, suvesti su reikiamais partneriais“, - kalbėjo D.Gaidys.

Susitikime dalyvavusi ir Rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, atkreipė dėmesį, kad kitų metų pradžioje VPPAR yra nusimatę verslo misiją į Pietryčių Aziją.

„Džiaugiamės ir tikimės, kad kartu su ambasados pagalba bus lengviau pasiekti numatytų Pietryčių Azijos rinkose tikslų“, - kalbėjo A.Masandukaitė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis