fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įvyko virtuali naujo nario diena

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (toliau – Rūmai) surengta tradicinė Naujo nario diena, pirmą kartą vykusi virtualiai.

„Rūmų bendruomenė džiaugiasi kiekvienu nauju nariu: ir naujai įsikūrusiomis įmonėmis, ir tokiais žinomais vardais kaip „Huawei Technologies Vilnius“. Bendri narių projektai, mentoriaujant Rūmams, skatina verslo plėtrą, o glaudus bendradarbiavimas su tarptautiniais partneriais ir ambasadomis atveria vis daugiau naujų eksporto rinkų Lietuvos įmonėms. Rūmų bendruomenė ir komanda krizės metu mobilizavo pajėgas, kartu su ekspertais padeda smulkioms bei vidutinėms įmonėms rasti naujų patikimų partnerių Lietuvoje ir užsienyje“, – sako Rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Naujo nario dienoje dalyvavo per pastaruosius kelis mėnesius prie Rūmų prisijungusios uždarosios akcinės bendrovės „Augti“, „Autobrava Motors“, „Digiastrum“, „Electric Box“, „GMS Group“, „Huawei Technologies Vilnius“, „Mokesčių srautas“ („Countline“), RAIT,  „Skrivanek vertimų biuras“, „Sprana“,  „Šviesos gamyba“ („Diolight“), „Tin Cap“, viešoji įstaiga „Personalo praktikų paslaugos“ ir kt., kurių veiklos sritys apima didžiulį spektrą: nuo konsultacijų, mokymų, prekės ženklo kūrimo iki strateginės komunikacijos, nuo personalo administravimo ir valdymo, kalbinių paslaugų iki rinkos tyrimų; nuo ekologiškų dangtelių vaikų maistui, automobilių iki informacinių ir ryšių technologijų; nuo maisto eksporto į Aziją, elektros energijos skirstymo iki procesinių analitinių ir technologinių sprendimų.

„Rūmai – vienintelė verslo ir mokslo bendruomenė Lietuvoje, vienijanti skirtingo dydžio, sektorių verslus bei mokymo įstaigas, veikianti pagal atskirą Lietuvos Respublikos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą. Tačiau, be valstybės deleguotų funkcijų, tarptautinio ir institucinio atstovavimo, Rūmai teikia daugybę įvairiausių paslaugų verslui. Pastaraisiais metais plačiau įsitraukė į projektinę veiklą, ypač aktyviai bendradarbiauja su regionais, vietos savivalda bei bendruomenėmis ir kartu su partneriais įgyvendina kelis projektus Alytaus, Vilniaus ir Marijampolės apskrityse, kurie padės spręsti  konkrečias vietos problemas per socialinius verslus. Tai – tik kelios Rūmų veiklos kryptys, kuriomis pastaraisiais metais žengia Rūmai“, – teigia Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas ir UAB „Traidenis“ vadovas Sigitas Leonavičius.

„Ko tikimės iš narystės? Plėsti kontaktų tinklą, jog turėtume didesnę mūsų atliekamų tyrimų rezultatų sklaidą. Taip pat norime geriau pažinti skirtingų sektorių atstovus, suprasti, su kokiais klausimais, problemomis ir iššūkiais jie susiduria. Žinoma, svarbu užmegzti bendradarbiavimo ryšių su skirtingomis kompanijomis. Ir, be abejo, norime pristatyti tyrimų metodus ir duomenų rinkimo bei analizavimo įrankius, kurie yra naudingi efektyvaus verslo vystyme.“ Dovilė Končak, UAB „RAIT“ vadovė

Virtualaus renginio metu Rūmų tarybos narė, UAB „IT akademija“ vadovė Vilma Eidukynaitė atskleidė narystės privalumus ir papasakojo apie Verslo vadovų klubo iniciatyvą. Kaip šiuo metu plėtojama tarptautinė veikla, kuo užsiima pavasarį įsteigtas Rūmų eksporto klubas ir kokie numatomi virtualūs tarptautiniai renginiai pasidalino Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė. O su bendradarbiavimo galimybėmis verslo moteris vienijančiame Rūmų klube, kuris taip pat yra tarptautinės organizacijos „BPW International“ narys, supažindino Rūmų tarybos viceprezidentė, Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė ir UAB „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė.

Laikantis tradicijų, šiam renginiui Rūmų nariai parengė pranešimą. „Baltic Salary Survey“ konsultantė Irma Kasparė pristatė bendrąjį rinkos atlygio 2020 tyrimą, apžvelgė, kaip veikiama netradicinių aplinkybių kito Lietuvos ir kitų Baltijos šalių darbo rinka, atlyginimai; palygino apklausų (taip pat ir naujausios) apie pandemijos poveikį rezultatus; pasidalino, kas nauja papildomų naudų srityje ir kt.

„Tikimės užmegzti tarptautinius ryšius su Prekybos rūmų atstovais iš viso pasaulio. Pasidalinti žiniomis ir eksporto patirtimi į JAV, Vakarų Europą, Rusiją, Kiniją, Indiją, Japoniją, UAE, Izraelį ir  kt. su Lietuvos įmonėmis. Ieškoti bendrų projektų su kitomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis“, - teigia  Ričardas Razgaitis, UAB „Sprana“ verslo vystymo vadovas

Iš viso šiemet į Rūmų veiklą įsitraukė 71 nauja įmonė, verslininkas, organizacija. Šiuo metu Rūmai vienija 550 narių: daugiau kaip 400 uždarųjų akcinių bendrovių, veikiančių įvairiuose verslo sektoriuose, per 30 universitetų ir kitų mokymo įstaigų, taip pat viešąsias įstaigas, individualia veikla užsiimančius verslininkus, advokatų kontoras ir kt. Rūmuose veikia ekspertų klubas, kuriame nemokamas paslaugas nariams teikia savo sričių profesionalai. Taip pat veikia Eksporto ir Verslo vadovų klubai, Vilniaus verslo moterų tinklas.

„Narystė prekybos, pramonės ir amatų rūmuose suteikia puikių galimybių ne tik ieškoti naujų veiklos krypčių, kontaktų, verslo partnerių ir eksporto rinkų, bet ir dalintis patirtimi klubų veikloje, neformaliai bendrauti platformoje „Narys nariui“, dalyvauti daugybėje Rūmų organizuojamų mokymų ir įvairaus pobūdžio renginių“, – įsitikinęs Rūmų generalinis direktorius A. Danilevičius.

Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.

„Ne paslaptis, kad PPAR vienas iš pagrindinių tikslų yra stiprinti įmonių konkurencingumą bei burti verslo bendruomenę. Tikimės, kad „Countline“ turės galimybę prisidėti prie bendruomeniškumo skatinimo, galės dalintis turimų lektorių žiniomis, prisidės prie narių atstovaujamų organizacijų darbuotojų ugdymo“, -  teigia Rolandas Motieka, UAB „Mokesčių srautas“ direktoriaus pavaduotojas

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis