fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) nariams – pažintis su Palestinos tekstilininkais

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Užsienio reikalų ministerija, LR biuru Palestinoje ir Hebrono prekybos ir pramonės rūmais organizavo vebinarą „Palestina: verslo galimybės tekstilės sektoriaus įmonėms“. Renginio metu buvo apžvelgtos Lietuvos mados ir tekstilės verslo galimybės Palestinoje.

Su Hebrono rūmų pristatymu ir Palestinos mados ir tekstilės sektoriaus apžvalga galite susipažinti čia: PALESTINA. Mados ir tekstilės sektoriaus apžvalga.

„Pernai birželį surengėme pirmąjį renginį apie Palestinos rinkos specifiką ir galimybes Lietuvos verslui, pasirašėmebendradarbiavimo sutartį su Herbono prekybos ir pramonės rūmais.  Labai malonu, kad jau šiandien – renginys skirtas madai ir tekstilei. Ateinantį rudenį planuojame išvykstančią Lietuvos verslo misiją į Palestiną, o Palestinos verslininkai kviečiami apsilankyti Lietuvoje – atrasti galimybes ir užmegzti partnerystes su Lietuvos verslininkais. Vilniaus Rūmai visada atviri užsienio verslo delegacijoms“, - renginio metu kalbėjo Dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Nuotolinis renginys pritraukė įvairias mados ir tekstilės verslo sektoriuose veikiančias Lietuvos įmones: butikus, siuvimo fabrikus, ieškančius medžiagų ir aksesuarų tiekėjų, mados ir drabužių prekių ženklus, lino gaminių gamintojus, ieškančius naujų eksporto rinkų, paslaugų tiekėjus pagal individualius užsakymus, aukštąsias mokyklas, turinčias tekstilės ir mados technologijų krypties studijų programas ir ieškančias partnerysčių užsienyje ar studijų mainų programoms, namų tekstilės gamintojus, ieškančius naujų rinkų ir klientų.

Renginio metu dalyvaujančios Lietuvos ir Palestinos įmonės turėjo galimybę prisistatyti, apsikeisti kontaktais.

„Labai aktualus ir reikalingas renginys. Būtinai susisieksiu su renginyje dalyvavusiais Palestinos importuotojais-eksportuotojais ir mažmenininkais. Tokie renginiai didelė pagalba Lietuvos verslininkams, ieškantiems partnerysčių užsienio šalyse”, - po renginio dėkojo “Lino takas”, UAB pardavimo vadovė ir VPPAR narė, Daiva Statkevičienė.

Renginyje dalyvavo Vilniaus rūmų nariai: AB „Vilkma“, Vilniaus kolegija, UAB „Lino takas“ ir kitos Lietuvos įmonės, vykdančios veiklą mados ir tekstilės sektoriuje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis