fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo misiją Egipte

Kartu su 8 mūsų narėmis – įmonėmis iš švietimo, konsultacijų ir mokymų, IT, pakavimo, maisto pramonės, transporto ir logistikos sektorių įgyvendinome Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo misiją Egipte.
Susitikimai su Egipto verslininkais Kaire, Izmailijoje ir Aleksandrijoje atskleidė didelį Egipto įmonių susidomėjimą Europos šalių rinkomis. Tuo tarpu Lietuvos verslininkus ši, daugiau nei 100 mln. gyventojų turinti šalis sudomino savo milžiniškais projektais, strategine lokacija, kvalifikuota darbo jėga (daugiau nei pusė gyventojų yra jaunesni nei 30 metų), ryšiais su kitomis Afrikos valstybėmis.
„Savaitę trukusioje misijoje turėjome galimybę aplankyti nemažai valstybinių institucijų, pasiklausyti prezentacijų ir prisistatyti patys, apsikeisti kontaktais. Labai tikimės, kad ši verslo misija taps vartais į dar nepažintą rinką“, – įspūdžiais dalinasi Edita Novoslavska, UAB „Amber Paper“ Produktų grupės vadovė.
Džiugu, kad kai kurie nariai jau spėjo pasirašyti ir bendradarbiavimo susitarimus su partneriais Egipte. Tokie susitarimai atveria naujas galimybes Lietuvos ir Egipto verslams.
Tariame nuoširdų AČIŪ arba SHUKRAN (egiptietiškai) visiems, kurie prisidėjo, kad ši misija būtų sėkminga – Lietuvos Respublikos ambasadai Kaire, Egipto prekybos rūmų federacijai bei jos Verslo moterų tarybai, Lietuvos verslo moterų tinklui, Lietuvos įmonių verslo delegacijai: VU Verslo mokykla / VU Business School, UAB Intra Vires, HAI Institute UAB | Femina Bona UAB, UAB Inta, UAB Amber Paper, UAB Grainmore, UAB Armo, UAB Miniskipas.
Verslo misija į Egiptą buvo organizuojama įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Eksporto plėtra” Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0007.
Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis