fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo delegacija lankėsi Pietų Korėjoje

Spalio 30 – lapkričio 5 d. Vilniaus PPAR pagal kvietimą Naujos Galimybės LT, įgyvendindama projektą Eksporto plėtra, organizavo verslo misiją į Seulą, Pietų Korėją. Verslo delegaciją sudarė 7 įmonės, atstovaujančios šiuos sektorius:

  • Ionicum - funkcinis maistas,
  • Fasa - pakavimo įranga pieno pramonei,
  • Tin Cap - metalinių dangtelių gamyba maisto pramonei,
  • ZIM Way ir Patis - apranga ir namų tekstilė,
  • Inta ir Zillion Consulting - IT sprendimai.

Lapkričio 1 d. bendradarbiaujant su LR ambasada Pietų Korėjoje, Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra LITFOOD, LR Žemės ūkio ministerija ir KOIMA –  Korėjos importuotojų asociacija Seule buvo organizuotas 1-asis Lietuvos – Korėjos verslo  forumas ir B2B renginys, kur Lietuvos įmonės turėjo galimybę prisistatyti P. Korėjos importuotojams ir gamintojams. Prie šių renginių organizavimo prisidėjo ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Su forumo prezentacijomis galima susipažinti čia:

Lapkričio 2  5 d. Seule vyko  tarptautinė maisto produktų bei gėrimų paroda Coex Food Week, kurioje buvo organizuoti net 2 Lietuvos gamintojų stendai. Verslo delegacija aplankė kitų šalių stendus, susipažino su maisto ir gėrimų naujovėmis.

Vilniaus PPAR verslininkų delegacija taip pat lankėsi Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose, kur turėjo galimybę prisistatyti bei išsakyti poreikius ieškant įmonei naujų klientų ar partnerių P. Korėjos rinkoje. Aplankyti prekybos centrai Lotte Mart ir CU (didžiausias P. Korėjoje visą parą veikiantis parduotuvių tinklas), kur susipažinta su maisto ir gėrimų produktų išdėstymu ir įvairove. Verslininkai taip pat organizavosi individualius susitikimus: dalyvavo BNI Korėja verslo kontaktų pusryčiuose, Korėjos maisto ir gėrimų rinkos apžvalgos pristatymuose ar individualiuose susitikimuose su potencialiais partneriais. Taipogi IT siūlomi sprendimai pristatyti P. Korėjos muitinės atstovams. O Vilniaus PPAR susitiko ir su Enterprise Europe Network  partneriais P. Korėjoje  KITA (Korea International Trade Association).

„Nuoširdus ačiū Vilniaus PPAR nariams Baltic Gastronomy Leaders už galimybę pažinti korėjietiškos gurmaniškos virtuvės ypatumus ir neformalius susitikimus su korėjiečiais verslininkais, skatinant pažinti šią savitą kultūrą, tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes tarp įvairių verslo sektorių. Tikimės, kad pirmoji pažintis su P. Korėja įmonėms dalyvėms buvo tikrai naudinga ir ateityje atvers kelius lietuviškų produktų ar paslaugų eksportui. Ši verslo misija – tai pirmasis žingsnis Vilniaus rūmų eksportuotojams susipažinti su P. Korėjos rinkos specifika ir tendencijomis, kultūriniais skirtumais, importo reikalavimais. Projekto dėka įgaliname mažas ir vidutines įmones ieškoti naujų užsienio rinkų bei plėsti esamas“, - sakė verslo misijos koordinatorė Deimantė Vilčinskaitė.

 

Įmonių, dalyvavusių verslo misijoje, atsiliepimai:

„Verslo misijoje dalyvavau pirmą kartą ir Pietų Korėjoje lankiausi taip pat pirmą kartą. Manau pavyko pilnai išnaudoti laiką: išsiaiškinti rinkos poreikius, užmegzti glaudesnius ryšius su agentu, aplankyti didžiausias pieno perdirbimo įmones, susitikti su gamintojais B2B susitikimų metu, konferencijos metu pavyko daugiau sužinoti apie šalies ekonomiką, verslo ypatumus bei kultūrą“, - kelionės įspūdžiais dalinosi Živilė Algėnienė, įmonės AB „Fasa“ pardavimų vadovė.

„Įmonės vardu esu labai dėkingas už progą apsilankyti verslo misijoje Pietų Korėjoje. Vizito metu pavyko ištirti metalinės pakuotės rinką, o įvykę susitikimai su klientais ir partneriais atvėrė naujų galimybių bendradarbiavimui. Jau dabar turime pasiūlymų tiek pardavimams, tiek bendro verslo kūrimui su Korėjoje veikiančiais partneriais“, - kalbėjo Žilvinas Skardžius, įmonės UAB „Tin Cap“ verslo vystymo vadovas.

„Puikiai organizuota kelionė. Pradžiugino, kad buvo tokia gausi delegacija iš Lietuvos. Puiki simbiozė su ambasados darbuotojais, suorganizuoti geri susitikimai su vietos įmonėmis. Ačiū“, - dėkojo Karolis Basevičius, įmonės UAB „Ionicum“ vadovas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis