fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos iniciatyva sukurtas VERSLO VADOVŲ KLUBAS!

2021 m. vasario 18 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar vykusiame Rūmų narių inicijuotame steigiamajame Rūmų verslo vadovų klubo renginyje tarybos nutarimu įsteigtas verslo vadovų klubas.

Verslo vadovų klubo steigiamajame susirinkime dalyvavo daugiau nei 35 aukščiausias pareigas užimantys įmonių vadovai.

„Karantinas sustabdė keliones, verslo misijas, gyvus mūsų bendruomenės susitikimus, bet nesustabdė Rūmų veiklos. Vadovų klubo įsteigimas rodo, kad verslų savininkams dabar kaip niekad svarbus bendravimas, dalijimasis patirtimi ir žiniomis“, - pažymi prezidentas S. Leonavičius.

VPPAR prezidento Sigito Leonavičiaus pasiūlyti nariai valdybai, vienbalsiai gavo pritarimą ir tapo verslo vadovų klubo valdybos nariai. Į valdybą išrinktas VPPAR ekspertas, advokatų profesinės bendrijos „Miškinis ir partneriai“ vadovaujantis partneris, advokatas dr. Algirdas Miškinis, UAB „Comfort Heat“ direktorė Vyda Mozūriūnienė, „Baltic Salary Survey, Fontes Vadības Konsultācijas, SIA“ atstovė Lietuvoje Irma Bučinckaitė bei UADBB „AON Baltic" regiono vadovas Gintaras Ciganas. Vilniaus Rūmų administracija į verslo vadovų klubo valdybą delegavo savo atstovą - korporatyvinių reikalų ir komunikacijos, verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovą Darių Butą.

„Šiuo metu jau veikia 3 klubai, kuriuos koordinuoja Rūmai. Džiugu, jog Rūmai prisideda prie narių iniciatyvų įgyvendinimo, ir tikime, kad šio klubo veikla pateisins aukščiausio lygio vadovų lūkesčius“,- sako gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Aktyvi VPPAR tarybos narė, VVMT narė, „IT Akademija“ direktorė Vilma Eidukynaitė tapo naujai įsteigto klubo vadovė. Jos iniciatyva šis klubas buvo pradėtas steigti, surinkta stipri komanda ir iškelti ambicingi tikslai.

„Džiaugiuosi, kad nariams kilusi idėja išsivystė ir Rūmuose įsteigtas Verslo vadovų klubas, vienijantis Rūmų narių įmonių aukščiausio lygio vadovus. Kiekvienas turime sėkmingo verslo viziją, tačiau tam, kad galėtumėm ją įgyvendinti, turime skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi. Tinklaveika nėra vien tik žmonės, priklausantys vienai organizacijai. Tai – galimybių paieška ir naujų sprendimų generavimas. Juk kiekvienas iš savo srities atsinešame skirtingas įžvalgas, turime skirtingas profesionalias patirtis, žinias. Tačiau sujungę savo kompetencijas galime gerinti ir kurti naujus vadybos modelius, mokytis vieni iš kitų, dalintis gerosiomis praktikomis.

Nesiekiame būti panašūs į kitus klubus. Tik siūlydami kokybiškus, išskirtinius renginius, atliepiančius vadovų poreikius ir profesinius siekius, kviesdami įdomius pranešėjus, įvairių sričių profesionalus vadovams aktualia tematika, girdėdami narių lūkesčius turėsim tvirtą bendruomenę, ilgai gyvuojantį klubą.“, - pabrėžia klubo vadovė p. Vilma Eidukynaitė.

Susirinkimo metu iškelti ir klubo tikslai – skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi; stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą; kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą; kurti malonią ir naudingą aplinką klube; dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui vystytis greičiau; (inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti; inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

„Mūsų klubas kurs savo tradicijas ir sieks jų stiprėjimo, kad po 100 metų klubietis galėtų matyti klubo įkūrimo datą – 2021 m.“, - pažymi naujai įkurto verslo vadovų klubo tarybos narys dr. Algirdas Miškinis.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 550 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis