fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Taryba patvirtino Generalinės asamblėjos datą

2021 m. rugpjūčio 6 d., Vilnius. Vakar vykusiame išvažiuojamajame posėdyje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Taryba patvirtino Generalinės asamblėjos datą, darbotvarkę, preliminarią programą, taip pat patvirtinta trijų naujų įmonių narystė Rūmuose. Taujėnų dvare vykusiame posėdyje Rūmų vadovai susitiko ir su LR Seimo nariu Juozu Varžgaliu, Ukmergės rajono meru Rolandu Janicku bei Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Varnu, su kuriais aptartos nacionalinės ir regiono aktualijos.

Generalinė asamblėja vyks šių metų rugsėjo 16 dieną. Kaip įprasta, asamblėjoje bus pateikta Rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus ataskaita, Rūmų nariai svarstys revizijos komisijos ataskaitą, finansinę atskaitomybę ir biudžetus. Asamblėjoje laukiama garbių svečių ir socialinių partnerių, o išskirtinis Asamblėjos akcentas – apdovanojimai. Šiemet aukščiausios vertės apdovanojimais bus pagerbti nusipelnę rūmų nariai bei kiti asmenys, 2020 m. konkursų „Geriausia įmonė“ ir „Geriausia įmonės vadovė“ nugalėtojai, šalies eksporto lyderiai – didžiojo ,,EKSPORTO  PRIZO 2020 m.“ ir mažojo ,,EKSPORTO  PRIZO 2020 m.“ laimėtojai. (Rūmų nariams kvietimai ir visa informacija bus atsiųsta asmeniškai).

Šių metų Generalinės asamblėjos dalyviai bei svečiai galės apsilankyti ir tomis pačiomis dienomis (rugsėjo 15-16 d.) Rūmų kartu su Vilniaus universiteto Verslo mokykla organizuojamoje Tarptautinėje konferencijoje, skirtoje įmonių socialiniam atsakingumui ir tvariai veiklai pandemijos metu.

Susitikime su LR Seimo nariu Juozu Varžgaliu, Ukmergės rajono meru Rolandu Janicku bei Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Varnu kalbėta apie komercinių bankų įtaką skirstant valstybės paramą verslui, Naujos kartos Lietuvos finansavimo plano įgyvendinimą, Ukmergės regiono stiprybes ir čia sėkmingai veikiančius metalo ir medžio apdirbimo verslus, naujas verslo zonas, pritrauksiančias didelių investuotojų.

Dėkodamas merui už šiltą priėmimą, įdomią diskusiją bei naudingą informaciją investuotojams, Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius pažymėjo, kad p. R. Janickas – vienas geriausių viso regionų merų, su kuriuo visad galima rasti sprendimų, kalbėtis ir suprasti vieni kitus.

„Džiaugiamės, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei visas verslas Ukmergėje turi tokius stiprius socialinius partnerius – merą, savivaldybės direktorių, kurie kalba tiek su gyventojais, tiek su verslu, o veikdami kartu keičia ir gražina miestą bei gerina gyvenimo ir verslo sąlygas“, - sakė S. Leonavičius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais Taryba patvirtino bendroves FO CONSULTING, DIVAKS bei VšĮ Profesijų pažinimo centras.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis