fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo nariai dalyvavo išvykstamojoje sesijoje Panevėžyje

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo nariai dalyvavo išvykstamojoje sesijoje Panevėžyje, kurios metu buvo lankomos Klubo narių įmonės. Šįkart verslininkai apsilankė dviejose įmonėse: „Geld Baltic“, kuri valdo prekės ženklą „Supergarden“ ir užsiima liofilizuotų maisto produktų gamyba ir „Burbuliukas ir Ko“, kuri užsiima vandens jonizatorių gamyba.

„Tokios išvykos, kai lankome naujus Klubo narius, jau tapo tradicija. Jų dėka turime galimybę geriau vieni kitus pažinti, sužinoti apie vieni kitų gaminamą produkciją, gamybos procesus. Tai ne tik labai praplečia pasaulėžiūrą, bet ir leidžia pasidalinti gera praktika, sėkmės istorijomis. Be to įmonių savininkai pasidalina patirtimi su kokiais iššūkiais susiduria vystydami verslą, ties kokiais projektais dirba, kokius tikslus yra išsikėlę“, - sako Eksporto klubo valdybos pirmininkas Kęstutis Černeckas, kuris yra ir įmonės „BY&N“ komercijos direktorius.

Įmonėje „Geld Baltic“ verslininkų grupė susipažino su liofilizacijos procesu ir degustavo įvairius liofilizuotus produktus,o bei didelį populiarumą Lietuvoje ir užsienyje užsitarnavusių liofilizuotų ledų (vanilinių, šokoladinių, be cukraus).

 

„Daug eksperimentuojame, įsiklausome į vartotojus ir atsižvelgę į jų poreikius kuriame naujus produktus, pavyzdžiui, liofilizuotos levandos vis populiaresnės konditerijoje. Paragauti galima ir liofilizuotos silkės, mėsos, krabų lazdelių“, - vardino įmonės atstovės.

Įmonėje „Burbuliukas ir Ko“ Klubo nariai susupažino su įmonės atsiradimo istorija, sužinojo koks yra vandens jonizatorių kūrybos procesas, degustavo šarminio vandens.

Kita Eksporto klubo narių sesija – ateinantį rudenį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis