fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Inta“ su ANAS Valdymo sistemų institutu Baku (Azerbaidžanas), pasirašė bendradarbiavimo ir jungtinės veiklos memorandumą.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Inta“ su ANAS Valdymo sistemų institutu Baku (Azerbaidžanas), pasirašė bendradarbiavimo ir jungtinės veiklos memorandumą.

Susitikimo metu ICS generalinis direktorius akademikas Ali Abbasovas sakė, kad “pasirašyto memorandumo tikslas – skatinti abiejų šalių mokslo institucijų ir atskirų mokslininkų bendrą abipusiai naudingą mokslinę veiklą transporto ir logistikos procesų valdymo ir skaitmeninimo klausimais. Kuriant e-logistikos sistemas, skaitmeninius transporto koridorius, elektroninės prekybos platformas.

A.Abbasovas taip pat atkreipė dėmesį, kad “tai reikalauja abipusių pastangų įgyvendinant EU4Digital: eTrade/e-logistikos tinklo programos projektines veiklas, įskaitant bendrų pasiūlymų rengimą ir kelių partnerių projektų konsorciumų formavimą“.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys ir UAB „Inta“ generalinis direktorius, Vytautas Vitkauskas teigė, kad „užmegzti ryšiai elektroninės logistikos ir skaitmeninių transporto koridorių srityje, siekiant plėtoti dvišalį bendradarbiavimą ir draugiškus santykius tarp Lietuvos ir Azerbaidžano, būtų veiksmingi siekiant konkrečių mokslo tikslų“.

V.Vitkauskas išreiškė įsitikinimą, kad „abipusiais techniniais ir ekonominiais interesais pagrįstas bendradarbiavimas tarp UAB „Inta“ ir ICS, minėtose srityse atsiras galimybė sukurti naujas plėtros perspektyvas.

Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius pabrėžė, kad „Rūmai skatina ir palaiko vietos ir tarptautinio bendradarbiavimo iniciatyvas, kurios apima bendrus mokslinių tyrimų projektus ir trumpalaikius patirties mainų vizitus“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis