fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų komandoje – nauji ekspertai

2021 m. sausio 4 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų komandą papildė du nauji savo sričių specialistai: nuo šiandien Rūmų verslo ir strateginės plėtros skyriaus Verslo paslaugų vadovės pareigas pradeda eiti Ariana Preibienė, o verslo konsultanto – eksperto pareigas – Edgaras Trumpaitis.

Ilgą laiką tarptautinėse įmonėse dirbusi A. Preibienė Rūmuose rūpinsis organizacijos teikiamų paslaugų plėtra, potencialių verslo galimybių paieška nariams, plėtra regionuose, kuruos Verslo moterų tinklo veiklą.

Prieš užimdama verslo ir strateginės plėtros skyriaus verslo paslaugų vadovės pareigas, A. Preibienė įmonėse kūrė ir įvedinėjo į rinką naujus produktus. Ji kelerius metus UAB „Kelionių Akademija“ vadovavo kruizinių kelionių ir kelionių Lietuvoje skyriams, prieš tai vadovavo UAB „BTS“ produkto ir marketingo skyriui, o savo karjeros pradžioje aktyviai karjeros siekė pardavimų srityje.

Ariana Preibienė

„Viena iš rūmų misijų yra skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis, veržlumas ir ambicingi tikslų siekimai padės sėkmingai tęsti darbus bei įgyvendinti naujus tikslus, dar labiau stiprinančius rūmų lyderiavimą verslo ir mokslo bendruomenėse“, - sako A. Preibienė.

Verslo konsultantas – ekspertas E. Trumpaitis Rūmuose padės įgyvendinti vykdomą projektą „Parama Socialiniam Verslui Alytaus Apskrityje“, teiks projekte dalyvaujančios įmonėms konsultacijas, padės joms vystytis ir augti.

E. Trumpaitis turi sukaupęs 15 metų patirties Lietuvos ir užsienio kompanijose, „University College of Dublin“ universitete įgijęs verslo vadybos bakalauro diplomą.

Edgaras Trumpaitis

„Tikiuosi pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis ne tik su projekte „Parama Socialiniam Verslui Alytaus Apskrityje“ dalyvaujančiomis įmonėmis, bet ir su kitas Rūmų nariais. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie Rūmų komandos, vystant socialinius verslus mano gimtajame mieste – Alytuje“, - pažymi E. Trumpaitis.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija daugiau nei 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas. Alytuje ir Ukmergėje veikia Rūmų filialai.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis