fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia ekologiško maisto, gėrimų bei natūralios kosmetikos gamintojus dalyvauti verslo misijoje į Švediją.

 

Data: 2019 m. lapkričio 12–14 d.

Vieta: Malmė (Švedija).

Verslo misijos programa:

  • Lapkričio 12 d. Atvykimas į Malmę. Susitikimas su Malmės prekybos ir pramonės rūmų atstovais ir Lietuvos garbės konsulu Malmėje, kuriame bus pristatyta Švedijos rinka, jos aktualijos ir dalinamasi patarimais, kaip į ją patekti. Vakarienė su Lietuvos garbės konsulu.
  • Lapkričio 13 d. Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje „Organic Food & Eco Life Matchmaking“*, kuris vyks parodų „Eco Life Scandinavia“ ir „Nordic Organic Food Fair“ metu, kartu aplankant parodas.
  • Lapkričio 14 d. Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje „Organic Food & Eco Life Matchmaking“.
  • Vakare – išvykimas į Vilnių.

*Lapkričio 13–14 dienomis vyksiantį nemokamą kontaktų renginį organizuoja Enterprise Europe Network partneriai Švedijoje  – Almi Företagspartner Jönköping AB

Preliminari verslo misijos kaina (gali keistis dėl didesnių skrydžių bei viešbučių kainų):

  • Rūmų nariams: 500 eur;
  • ne Rūmų nariams: 550 eur.

Į kainą įskaičiuota:

  • skrydžių bilietai: Vilnius–Kopenhaga–Vilnius (registruotas bagažas +54 eur);
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
  • vakarienė;
  • verslo misijos organizavimo išlaidos.

Dalyviai patys pasirūpina kelionės draudimu.

Registracija į kontaktų renginį iki spalio 10 dienos ČIA

Kontaktinis asmuo registracijai: Agnė Vičkačkaitė, e. p.: agne.vickackaite@cci.lt , mob. tel. +370 682 17058

Eco Life Scandinavia“ ir „Nordic Organic Food Fair“  tai – didžiausias natūralius ir ekologiškus gaminius siūlantis renginys Skandinavijoje, šiemet pritrauksiantis apie 500 įmonių. Paroda skirta įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje. Jos  metu taip pat galėsite apsilankyti paskaitose, kuriose bus pristatytos ekologiškų produktų rinkos aktualijos. Daugiau informacijos apie parodą ČIA

 

Praėjusiais metais parodų metu vykstančiame konkurse „Natural and Organic Awards Scandinavia 2018“ Rūmų narė – UAB „Geld Baltic“(„Super Garden“) – nugalėjo geriausio naujo maisto produkto kategorijoje, apdovanojimas pelnytas už įmonės gaminamą liofilizuotų (šaltyje džiovintų) uogų Advento kalendorių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.