fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandą papildė „RAIT Group“ generalinė direktorė Dovilė Končak

2021 m. vasario 3 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandą papildė rinkos tyrimų ekspertė, „RAIT Group“ generalinė direktorė bei „Baltoji Banga“, „Lyderė“, „LIMA“, ir ,,Esomar“ asociacijų narė Dovilė Končak.

p. D. Končak vadovaujamo darbo patirtis – 7 metai, o tiesioginio darbo su rinkos tyrimais – net 10 metų. Ji taip pat dėstė rinkos tyrimų tema VU, ISM ir Tarptautinėje teisės ir verslo kolegijoje, yra tinklalaidės MR Hackers bendraautorė. Šiuo metu tarp jos atsakomybių yra ir lokalių bei tarptautinių kompanijų konsultavimas tyrimų klausimais, tyrimų dizainų rengimas ir jų tikslingo įgyvendinimo kuravimas. Išsilavinimas – sociologija ir ekonomika.

Pagrindinės domėjimosi ir veiklos sritys Rūmuose:

- komandų konkuravimas ir bendradarbiavimas;

- vidinių krizių valdymas;

- empatiška lyderystė;

- verslo rizikų vertinimas ir valdymas;

- PnL.

Rūmų nariai Dovilės Končak ir kitų ekspertų paslaugomis gali pasinaudoti nemokamai. Bendruomenės ekspertai narius konsultuoja rinkodaros, teisės, verslo valdymo, mokesčių, IT saugos, rizikų draudimo ir kitais klausimais.

Visų Rūmų ekspertų komandos sąrašą galima rasti Rūmų interneto svetainėje, adresu http://www.cci.lt/kontaktai-vilnius/rumu-ekspertai/

Bendri narių projektai, mentoriaujant Rūmams, skatina verslo plėtrą, o glaudus bendradarbiavimas su tarptautiniais partneriais ir ambasadomis atveria vis daugiau naujų eksporto rinkų Lietuvos įmonėms.

Rūmai – verslo ir mokslo bendruomenė Lietuvoje, vienijanti skirtingo dydžio, sektorių verslus bei mokymo įstaigas, veikianti pagal atskirą Lietuvos Respublikos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis