fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę papildė 9 nauji nariai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Rūmų Tarybos posėdyje patvirtintas naujas narių sąrašas. Prie Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės prisijungė 9 naujos įmonės.

Nauji nariai rūmų bendruomenėje – UAB „Rait“, UAB „GMS Group“, UAB „Z.I.M. way“, Všį „Vilties žiedas“, UAB „TIN CAP“, UAB „TELTONIKA TELEMATICS“, UAB „TELTONIKA TELEMEDIC“, UAB „Mano Japonija“, UAB „Sprana“.

Iš viso šiemet Rūmų bendruomenę papildė per 60 naujų įmonių, verslininkų, organizacijų.

„Rūmai – ilgiausiai veikianti Lietuvoje verslą, mokslo ir kitas organizacijas vienijanti bendruomenė, jungianti skirtingo dydžio, veiklos pobūdžio įmones, verslininkus, mokymo įstaigas, vietos bendruomenes. Džiaugiamės, kad vis daugiau organizacijų mato Rūmus kaip pagrindinius pagalbininkus ir patarėjus“, – pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 550 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas bei žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

  • stiprinti įmonių konkurencingumą;
  • gerinti verslo aplinką;
  • burti ir stiprinti verslo bei mokslo bendruomenę;
  • kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis