fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę papildė 7 nauji nariai

2022 m. vasario 10 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šią savaitę vykusiame Rūmų Tarybos posėdyje vienbalsiai patvirtintas naujas narių sąrašas. Prie Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės prisijungė 7 nauji nariai. Rūmai šiuo metu vienija apie 500 įmonių, mokymo įstaigų, individualią veiklą vykdančių verslininkų bei kitų organizacijų.

Rūmų bendruomenę papildė MTL GROUP, UAB, kurios pagrindinė veikla – krovininis kelių transportas; medienos didmenine prekyba užsiimanti kompanija ELORDAS LT; metalo apdirbimo veiklą vystanti UAB SACOM; metalo gaminių gamybą vykdanti UAB NIROBALT; LEORESTA, nuomojanti statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinas bei įrenginius; advokatė p. AGNĖ JUŠKEVIČIŪTĖ-VILIENĖ bei meninės kūrybos VšĮ ŠIANDIEN YRA VAKAR.

„Tikimės, kad visi nauji nariai ras savo vietą Rūmų bendruomenėje bei veiklose, nepriklausomai nuo savo vystomos veiklos srities ar poreikių. Naujų rinkų atvėrimas, tinklaveika, atstovavimas, ryšių užmezgimas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, Rūmuose veikiančių klubų renginiai – tik kelios vos ne kasdien Rūmuose vykstančios veiklos, kurios inicijuojamos ir pačių narių“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Šių metų planuojamus renginius jau galima rasti Rūmų interneto svetainėje.

Štai vasario 15 dieną Rūmai kviečia narius į Konferenciją PASAULIS 2022, kurios metu ne tik klausysime lyderių pranešimų, diskutuosime šių dienų aktualijomis, bet dalyviai turės galimybę susipažinti su verslininkais bei verslininkėmis iš įvairių Lietuvos regionų: kontaktų mugės metu kviesime trumpai prisistatyti bei išsakyti savo lūkesčius 2022-iems metams. Konferencija vyks Vilniaus klube, jos Kontaktų mugė bus filmuojama, o sukurtais vaizdo pristatymais dalinsimės su verslo bendruomene. Daugiau informacijos apie konferenciją rasite Rūmų interneto svetainėje.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija apie 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

 

Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

 

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas bei žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

  • stiprinti įmonių konkurencingumą;
  • gerinti verslo aplinką;
  • burti ir stiprinti verslo bei mokslo bendruomenę;
  • kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis