fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenę papildė 13 naujų narių

2020 m. birželio 18 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar vykusiame Rūmų Tarybos posėdyje patvirtintas naujas narių sąrašas. Prie Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės prisijungė 13 naujų įmonių ir verslininkų.

Nuo vakar rūmų bendruomenėje – UAB „Varėnos pienelis“, UAB „Legal balance“, UAB „Apsaugos komanda“, UAB „Dermofaktorius“, E. Kozyrovičiūtės-Mejuvienės individuali įmonė, UAB „Baltic recycling group“, UAB „Coner“, verslininkės Rosita Kužmarskytė, Irma Kasparė, UAB „Amkodor baltic“, UAB „Vivos interjeras“, UAB „Greenlab solutions“ bei UAB „Baltics Medical“.

Iš viso šiemet Rūmų bendruomenę papildė per 40 naujų įmonių, verslininkų, organizacijų.

„Rūmai – ilgiausiai veikianti Lietuvoje verslą, mokslo ir kitas organizacijas vienijanti bendruomenė, jungianti skirtingo dydžio, veiklos pobūdžio įmones, verslininkus, mokymo įstaigas, vietos bendruomenes. Krizės metu kai kurios įmonės, taupydamos lėšas, priima sprendimus suspenduoti ar nutraukti narystes organizacijose ir tai – suprantama. Tačiau yra nemažai įmonių, kurios tokiu metu Rūmus mato kaip pagrindinius pagalbininkus ir patarėjus“, – pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

„Didžiausia pagalba, suvaldant krizinę įmonės situaciją karantino metu, atkeliavo būtent iš Rūmų“, – sako kompanijos „DSP Plius“ vadovė Irma Spudienė, pažymėdama, kad nauji kontaktai Rūmuose, narių pagalba, palaikymas, įmonės veiklos viešinimas, nauji projektai padėjo įmonei išgyventi ir tęsti veiklą.

Rūmų Taryba vakar taip patvirtino, kad generalinė asamblėja, kurios metu bus renkami trys nauji Tarybos nariai, šiemet vyks neįprastu metu – liepos 29 dieną.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas, atstovauti verslo ir mokslo įstaigų interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas bei žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

  • stiprinti įmonių konkurencingumą;
  • gerinti verslo aplinką;
  • burti ir stiprinti verslo bei mokslo bendruomenę;
  • kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis